Studia Podyplomowe - Bezpieczeństwo i Higiena Pracy - Zaoczne

Bezpośredni kontakt z przedstawicielem WSIiE - Wyższa Szkoła Informatyki i Ekonomii TWP

Aby się skontaktować, należy najpierw zaakceptować Politykę prywatności

Szczegóły Studia Podyplomowe - Bezpieczeństwo i Higiena Pracy - Zaoczne - Olsztyn - Warmińsko-Mazurskie

 • Cele
  Zamierzeniem studiów jest przygotowanie słuchaczy do samodzielnej pracy zawodowej w służbach bhp, zapoznanie ze współczesnymi, nowoczesnymi narzędziami kształtowania warunków i środowiska pracy, kształtowanie umiejętności identyfikacji zagrożeń środowiskowych i wprowadzanie rozwiązań je eliminujących.
 • Profil słuchacza / Wymogi
  Studia adresowane są do kadry zarządzającej przedsiębiorstwem i specjalistów zajmujących się problematyką bhp oraz kształtowania środowiska pracy. Dają możliwość podniesienia kwalifikacji zawodowych osobom zatrudnionym w służbach bezpieczeństwa i higieny pracy oraz zdobycia kwalifikacji w tej dziedzinie wszystkim tym, którzy pragną w przyszłości zajmować się tą problematyką.
 • Szczegółowe informacje
  WYDZIAŁ INFORMATYKI I EKONOMII W OLSZTYNIE I WYDZIAŁ ZAMIEJSCOWY W KĘTRZYNIE
  
  kierunek: Ekonomia
  specjalność: Bezpieczeństwo i higiena pracy – II semestry

  Absolwenci zdobędą rzetelną i aktualną wiedzę oraz uzyskają praktyczne umiejętności, pozwalające skutecznie i efektywnie realizować wyzwania, przed którymi stają współczesne przedsiębiorstwa. Uczestniczenie w zajęciach pozwoli słuchaczom poznać najnowocześniejsze koncepcje, trendy i instrumenty (w tym również prawne) z zakresu ergonomii, bezpieczeństwa, higieny i ochrony pracy. W toku studiów uczestnicy poznają możliwości zastosowania i wykorzystania zdobyczy nauki i techniki służących optymalizacji zależności pomiędzy człowiekiem, jego pracą oraz warunkami świadczenia pracy.

  Ukończenie studiów pozwala na
  pełnienie zadań pracownika Służby BHP, zgodnie ze znowelizowanym Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 29 czerwca 2005 r. w sprawie służby bezpieczeństwa i higieny pracy (Dz. U. z 2005 r. , Nr 117, poz. 986).

  Założenia organizacyjne studiów
  Przedmioty kształcenia podyplomowego są realizowane w dwóch semestrach i program obejmuje ogółem 280 godzin, uwzględnia również praktykę. Zajęcia odbywają się dwa razy w miesiącu, w soboty i niedziele co dwa tygodnie.

Inne informacje związane z Bhp

Używamy ciasteczek własnych oraz ciasteczek stron trzecich w celu doskonalenia naszych usług.
Kontynuując przeglądanie strony, automatycznie wyrażasz zgodę na wykorzystanie ciasteczek.
Zobacz więcej  |