Home > Studia II Stopnia > Handel Międzynarodowy > Zaoczne > Kraków > Studia Magisterskie - Handel i Biznes Międzynarodowy - Kraków - Małopolskie

Studia Magisterskie - Handel i Biznes Międzynarodowy - Zaoczne

Bezpośredni kontakt z przedstawicielem WSZiB- Wyższa Szkoła Zarządzania i Biznesu

Aby się skontaktować, należy najpierw zaakceptować Politykę prywatności

Szczegóły Studia Magisterskie - Handel i Biznes Międzynarodowy - Zaoczne - Kraków - Małopolskie

 • Cele
  Kwalifikacje Absolwenta: Studia na specjalności Handel i biznes międzynarodowy umożliwiają nabycie wiedzy w zakresie prowadzenia obrotu wewnątrzwspólnotowego oraz handlu zagranicznego. Nabyte umiejętności praktyczne pozwalają na: * sporządzanie dokumentacji w transakcjach handlu międzynarodowego, * wykorzystywanie technik handlu międzynarodowego, * prowadzenie rozliczeń międzynarodowych transakcji handlowych, * tworzenie i wdrażanie marketingowych planów ekspansji na rynki zagraniczne, * prowadzenie negocjacji z partnerami zagranicznymi, * wykorzystanie funduszy strukturalnych UE do rozwoju firm, * działanie zgodnie z regulacjami prawa krajowego i wspólnotowego Perspektywy zawodowe: Absolwenci specjalności posiadają wiedzę i umiejętności praktyczne pozwalające na zatrudnienie w przedsiębiorstwach prowadzących działalność w zakresie obrotu wewnątrzwspólnotowego oraz handlu zagranicznego, w firmach konsultingowych, biurach maklerskich, agencjach reklamowo-promocyjnych, spółkach joint venture, przedstawicielstwach przedsiębiorstw zagranicznych, międzynarodowych organizacjach gospodarczych oraz placówkach przedstawicielstw dyplomatycznych i instytucjach UE.
 • Tutuł uzyskany
  Magister
 • Szczegółowe informacje
  Program specjalności:
  Program specjalności koncentruje się na następujących zagadnieniach: Organizacja i technika handlu zagranicznego, Ekonomika handlu zagranicznego, Business English, Dokumentacja w handlu zagranicznym, Ryzyko i ubezpieczenia w handlu zagranicznym, Zarządzanie jakością w handlu zagranicznym, Certyfikacja i pozyskiwanie funduszy, Protokół dyplomatyczny oraz Negocjacje międzynarodowe.
  W programie specjalności przewidziana jest szeroka gama przedmiotów do wyboru (Finanse międzynarodowe, Marketing i reklama w handlu zagranicznym, Prawna regulacja obrotu międzynarodowego, Rachunkowość międzynarodowa, Transport i spedycja międzynarodowa, Zarządzanie środkami finansowymi z UE), pozwalająca na indywidualne konstruowanie własnej ścieżki edukacyjnej i zawodowej.

Inne informacje związane z Handel Międzynarodowy

Używamy ciasteczek własnych oraz ciasteczek stron trzecich w celu doskonalenia naszych usług. Kontynuując przeglądanie strony, automatycznie wyrażasz zgodę na wykorzystanie ciasteczek. Zobacz więcej  |