Studia I Stopnia-Socjologia Organizacji i Zarządzania

Bezpośredni kontakt z przedstawicielem Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie

Aby się skontaktować, należy najpierw zaakceptować Politykę prywatności

Szczegóły Studia I Stopnia-Socjologia Organizacji i Zarządzania - W ciągu tygodnia - Rzeszów - Podkarpackie

 • Profil słuchacza / wymogi
  Rekrutacja odbywa się na podstawie konkursu świadectw dojrzałości i świadectw ukończenia szkoły średniej w zależności czy kandydat zdaje nową czy starą maturę. Wyniki z postępowania kwalifikacyjnego zostaną ogłoszone 7 sierpnia 2009 r. Kandydaci powinni złożyć NASTĘPUJĄCE DOKUMENTY: * świadectwo dojrzałości i świadectwo ukończenia szkoły średniej (w oryginale lub w odpisie lub świadectwo potwierdzone notarialnie), * podanie na obowiązującym formularzu WSIiZ (dostępnym w punkcie rekrutacyjnym oraz w internecie), * zaświadczenie lekarskie z bieżącego roku na wszystkie kierunki; od kandydatów ubiegających się o przyjęcie na Ratownictwo medyczne lub Zdrowie publiczne (specjalności: kosmetologia, promocja zdrowia z fizjoterapią, ochrona zdrowia niepełnosprawnych i starszych) wymagane jest zaświadczenie z Poradni Medycyny Pracy wraz z adnotacją na zaświadczeniu o wybranej specjalności - zaświadczenie musi być ważne na okres trwania studiów * 2 fotografie (kolor, białe tło, ciemne okrycie) w tym aktualną fotografię, zgodną z wymaganiami stosowanymi przy wydawaniu dowodów osobistych, * kserokopię dowodu osobistego lub paszportu, * kserokopię pokwitowania wpłaty wpisowego
 • Tutuł uzyskany
  Licencjat
 • Szczegółowe informacje
  Studia I Stopnia
  Kierunek-Socjologia
  Specjalizacja-Socjologia Organizacji i Zarządzania

  Wybierając tę specjalność nabędziesz umiejętności przydatne w zarządzaniu dowolną organizacją. Rozwiniesz w sobie cechy przedsiębiorczości (pomysłowość, zaradność, umiejętność przewidywania trendów gospodarczych). Nauczysz się podejmować i prowadzić samodzielną działalność gospodarczą. Poznasz m.in. mechanizmy oddziaływania marketingowego oraz reklamowego, techniki aktywnych metod sprzedaży oraz promocji i zrozumiesz związane z tym zachowania konsumenckie. Zdobędziesz umiejętność skutecznego prowadzenia negocjacji i unikania najczęstszych błędów przy ich prowadzeniu.

  W programie studiów m.in.:

  * socjologia organizacji i zarządzania,
  * zarządzanie strategiczne,
  * kierowanie zespołami ludzkimi,
  * socjologia marketingu,
  * socjologia reklamy i zachowań konsumenckich,
  * negocjacje,
  * public relations.

  Specjalność jest realizowana od 4. semestru na studiach I stopnia.


  A co po studiach?

  Jako absolwent będziesz przygotowany do pełnienia roli lidera i eksperta w różnych środowiskach społecznych. Nauczysz się różnorodnych sposobów motywowania pracowników, budowania właściwych relacji między nimi i przewidywać zmiany na runku pracy, co pozwoli Ci, jako menedżerowi, prowadzić efektywną politykę personalną w firmie. Zdobędziesz też umiejętność kształtowania wizerunku (PR) swojej organizacji. Po tej specjalności warto zastanowić się nad kontynuacją studiów na poziomie magisterskim na kierunku Ekonomia.

Inne informacje związane z socjologia

Używamy ciasteczek własnych oraz ciasteczek stron trzecich w celu doskonalenia naszych usług.
Kontynuując przeglądanie strony, automatycznie wyrażasz zgodę na wykorzystanie ciasteczek.
Zobacz więcej  |