Studia I Stopnia-Skarbowość i Podatki

Bezpośredni kontakt z przedstawicielem Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie

Aby się skontaktować, należy najpierw zaakceptować Politykę prywatności

Szczegóły Studia I Stopnia-Skarbowość i Podatki - W ciągu tygodnia - Rzeszów - Podkarpackie

 • Profil słuchacza / wymogi
  Rekrutacja odbywa się na podstawie konkursu świadectw dojrzałości i świadectw ukończenia szkoły średniej w zależności czy kandydat zdaje nową czy starą maturę. Wyniki z postępowania kwalifikacyjnego zostaną ogłoszone 7 sierpnia 2009 r. Kandydaci powinni złożyć NASTĘPUJĄCE DOKUMENTY: * świadectwo dojrzałości i świadectwo ukończenia szkoły średniej (w oryginale lub w odpisie lub świadectwo potwierdzone notarialnie), * podanie na obowiązującym formularzu WSIiZ (dostępnym w punkcie rekrutacyjnym oraz w internecie), * zaświadczenie lekarskie z bieżącego roku na wszystkie kierunki; od kandydatów ubiegających się o przyjęcie na Ratownictwo medyczne lub Zdrowie publiczne (specjalności: kosmetologia, promocja zdrowia z fizjoterapią, ochrona zdrowia niepełnosprawnych i starszych) wymagane jest zaświadczenie z Poradni Medycyny Pracy wraz z adnotacją na zaświadczeniu o wybranej specjalności - zaświadczenie musi być ważne na okres trwania studiów * 2 fotografie (kolor, białe tło, ciemne okrycie) w tym aktualną fotografię, zgodną z wymaganiami stosowanymi przy wydawaniu dowodów osobistych, * kserokopię dowodu osobistego lub paszportu, * kserokopię pokwitowania wpłaty wpisowego
 • Tutuł uzyskany
  Licencjat
 • Szczegółowe informacje
  Studia I Stopnia-Skarbowość i Podatki

  Mimo, że z podatkami spotykamy się praktycznie codziennie, to wiedza na ich temat jest niewielka. Specjalność ta związana jest z problematyką szeroko rozumianego prawa finansowego. Podczas studiów poznasz zasady funkcjonowania aparatu skarbowego, teorię podatków oraz aktualnie obowiązujący w Polsce system podatkowy.

  W programie studiów m.in.:

  * postępowanie podatkowe,
  * prawo celne,
  * prawo karne skarbowe,
  * rachunkowość,
  * zasady prowadzenia ksiąg podatkowych
  .

  Specjalność realizowana jest od 5. semestru na studiach I stopnia.

  A co po studiach?

  Jako absolwent będziesz przygotowany do prowadzenia własnej działalności gospodarczej oraz znajdą zatrudnienie jako pracownicy administracji skarbowej.

Inne informacje związane z podatki inne

Używamy ciasteczek własnych oraz ciasteczek stron trzecich w celu doskonalenia naszych usług.
Kontynuując przeglądanie strony, automatycznie wyrażasz zgodę na wykorzystanie ciasteczek.
Zobacz więcej  |