Studia I Stopnia - Politologia - Specjalność Komunikacja Społeczna

Bezpośredni kontakt z przedstawicielem Krakowska Akademia im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego

Aby się skontaktować, należy najpierw zaakceptować Politykę prywatności

Szczegóły Studia I Stopnia - Politologia - Specjalność Komunikacja Społeczna - W ciągu tygodnia - Kraków - Małopolskie

 • Cele
  Studia na Wydziale Politologii i Komunikacji Społecznej umożliwią zdobycie wiedzy z zakresu funkcjonowania różnorodnych sfer polityki i procesów dynamiki społecznej. Nasi absolwenci będą potrafili analizować postawy i zachowania uczestników procesów politycznych oraz ich wzajemne relacje i interakcje z innymi podmiotami życia społecznego. Studia kształtują umiejętności pozwalające na dokonywanie samodzielnych analiz i syntez procesów zachodzących w życiu publicznym, uczą kierowania zgodnie z zasadami etyki zasobami ludzkimi i podejmowania decyzji politycznych. Podczas warsztatów tematycznych z marketingu politycznego, public relations, medioznawstwa i dziennikarstwa studenci zostaną profesjonalnie przygotowani do pracy w administracji rządowej i samorządowej, organach partii politycznych, organizacjach gospodarczych i społecznych, instytucjach i organizacjach międzynarodowych oraz mediach.
 • Tutuł uzyskany
  Licencjat
 • Szczegółowe informacje
  studia I stopnia
  licencjackie stacjonarne - 3 lata (6 semestrów)
  licencjackie niestacjonarne - 3 lata (6 semestrów)

  możliwość kontynuacji studiów - studia II stopnia
  uzupełniające magisterskie stacjonarne - 2 lata (4 semestry)
  uzupełniające magisterskie niestacjonarne - 2 lata (4 semestry)

  Specjalność: Komunikacja społeczna
  Kształcimy z myślą o przyszłej pracy zawodowej w: administracji państwowej, samorządzie terytorialnym, organizacjach społecznych i politycznych, zespołach redakcyjnych i radiowych oraz agencjach reklamowych. Zajęcia odbywają się w supernowoczesnych, multimedialnych pracowniach naszej uczelni, w profesjonalnym studiu telewizyjnym i radiowym oraz studiu Radia Kraków.
  Gwarantujemy praktykę w redakcjach krakowskich gazet, instytucjach administracji państwowej i samorządowej oraz agencjach reklamy, promocji i doradztwa politycznego.
  W studenckim magazynie „Mixer” oferujemy // miejsce dla Twoich artykułów , zaś dla autorskich projektów radiowych w uczelnianym radiu internetowym , dla fascynatów telewizji oferujemy możliwość kształcenia warsztatu w nowoczesnym studiu telewizyjnym i współpracę z Krakowską Telewizją Internetową.

Inne informacje związane z Politologia

Używamy ciasteczek własnych oraz ciasteczek stron trzecich w celu doskonalenia naszych usług.
Kontynuując przeglądanie strony, automatycznie wyrażasz zgodę na wykorzystanie ciasteczek.
Zobacz więcej  |