Home > Studia I Stopnia > Ochrona Środowiska i Ekologia > Dzienne > Kraków > Studia I Stopnia - Ochrona Środowiska - Kraków - Małopolskie

Studia I Stopnia - Ochrona Środowiska - Dzienne

Bezpośredni kontakt z przedstawicielem Krakowska Akademia im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego

Aby się skontaktować, należy najpierw zaakceptować Politykę prywatności

Szczegóły Studia I Stopnia - Ochrona Środowiska - Dzienne - Kraków - Małopolskie

 • Tutuł uzyskany
  Licencjat
 • Szczegółowe informacje
  O kierunku
  Studia są skierowane dla osób pragnących otrzymać wszechstronne wykształcenie umożliwiające zatrudnienie w instytucjach zajmujących się planowaniem i finansowaniem przedsięwzięć w zakresie ochrony środowiska.

  Absolwenci tego kierunku znajda zatrudnienie w
  : administracji państwowej i samorządowej oraz lokalnej i centralnej, w wydziałach ochrony środowiska urzędów gminnych, powiatowych i wojewódzkich.
  Po zakończeniu studiów będą mogli również zacząć prace w przedsiębiorstwach produkcyjnych i przemysłowych np. w zakresie zagospodarowania odpadów, ochrony powietrza oraz wód.
  Studia na kierunku Ochrona środowiskaumożliwią zdobycie wiedzy niezbędnej do programowania kontroli działań w zakresie ochrony i kształtowania naszej fauny i flory. Studenci nauczą się jak prognozować zmiany o stanie przyrody, jak wybrać odpowiednie mechanizmy ekonomiczne i społeczne oraz jak planować działania służące poprawie stanu środowiska.

Inne informacje związane z Ochrona Środowiska i Ekologia

Używamy ciasteczek własnych oraz ciasteczek stron trzecich w celu doskonalenia naszych usług. Kontynuując przeglądanie strony, automatycznie wyrażasz zgodę na wykorzystanie ciasteczek. Zobacz więcej  |