Rolnictwo - Specjalność Agroturystyka - Studia Inżynierskie

Bezpośredni kontakt z przedstawicielem Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie

Aby się skontaktować, należy najpierw zaakceptować Politykę prywatności

Szczegóły Rolnictwo - Specjalność Agroturystyka - Studia Inżynierskie - W ciągu tygodnia - Lublin - Lubelskie

  • Szczegółowe informacje
    Specjalność: Agroturystyka
    Są to studia dwustopniowe - 3,5-letnie stacjonarne inżynierskie i 1,5-roczne stacjonarne magisterskie oraz 4-letnie niestacjonarne inżynierskie i 2-letnie magisterskie.

    Absolwenci otrzymują nie tylko gruntowną wiedzę z zakresu rolnictwa, ale również szeroką wiedzę na temat organizacji prawidłowego wypoczynku w środowisku wiejskim. Ma to niebagatelny wpływ na efekty ekonomiczne produkcji rolniczej i zdrowie społeczeństwa.

    Znajdują zatrudnienie w bezpośredniej produkcji rolniczej oraz w jej otoczeniu jako: specjaliści i doradcy w służbie rolnej w zakresie różnych form produkcji rolniczej, w tym również ekologicznej; jako organizatorzy i kierownicy produkcji rolniczej na obszarach podlegających szczególnej ochronie (parki krajobrazowe i narodowe, strefy ujęć wody, obszary erodowane itp.) oraz na terenach zanieczyszczonych przez przemysł; jako organizatorzy różnych form wypoczynku; specjaliści z zakresu turystyki zorganizowanej; specjaliści w organizacjach społecznych i fundacjach związanych z organizacją ruchu turystycznego.

Inne informacje związane z Agroturystyka

Używamy ciasteczek własnych oraz ciasteczek stron trzecich w celu doskonalenia naszych usług.
Kontynuując przeglądanie strony, automatycznie wyrażasz zgodę na wykorzystanie ciasteczek.
Zobacz więcej  |