Home > Kursy i Szkolenia > Rozwój Kardy Kierowniczej > Warszawa > Kompendium Kariery Twórczej - Trening Menedżerski. Psychologia Wpływu i Talent Wspierany Wiedzą Mistrzów - Warszawa - Mazowieckie

Kompendium Kariery Twórczej - Trening Menedżerski. Psychologia Wpływu i Talent Wspierany Wiedzą Mistrzów

Bezpośredni kontakt z przedstawicielem Polexpert

Aby się skontaktować, należy najpierw zaakceptować Politykę prywatności

Szczegóły Kompendium Kariery Twórczej - Trening Menedżerski. Psychologia Wpływu i Talent Wspierany Wiedzą Mistrzów - W ciągu tygodnia - Warszawa - Mazowieckie

 • Cele
  Znaczące poszerzenie repertuaru kompetencji przywódczych i psychodiagnostycznych nie ujętych w ramach kształcenia ustawicznego-akademickiego, wykorzystanie sprawdzonych japońskich i europejskich osiągnięć psychologii zarządzania, motywowania i osiągania TOTAL QUALITY w pracy podwładnych pracowników, oraz wzmocnienie układu nerwowego uczestników jako źródło psychoekologicznej kontroli przeżywania stresu:
  * unikalne i efektywne metody mentoringu ( mentoring- indywidualna forma doskonalenia zawodowego
  pracownika przez szefa-mentora, rzadko stosowana w Polsce)
  * innowacyjne interview oparte na diagnozie kandydatów matrycą Junga
  * elitarne, korporacyjne techniki zarządzania lojalnością i efektywnością pracy personelu
  * kontrola konfliktu w zespole z uwzględnieniem diagnozy i profilaktyki syndromu wypalenia zawodowego wg. metod kopiowanych na światowych wzorcach jakości
  * trening kontroli emocji wg. techniki bio-feedback (efekty szybkie i wymierne)
  * profilaktyka chorób menadżerskich: ortopedia kręgosłupa szyjnego, schorzenia układu nerwowego i zespoły psychosomatyczne w ujęciu genetyki i medycyny XXI wieku.
 • Profil słuchacza / Wymogi
  Szkolenie przeznaczone jest dla: Kadra kierownicza pionów liniowych, kadra departamentów personalnych, działy HR
 • Szczegółowe informacje
  Trening menadżerski zawierający najnowocześniejsze metody interview, marketingu wewnętrznego, mentoringu, coachingu i profilaktykę zdrowia menadżera.

  Komentarz: Pierwszy dzień treningu zawiera zwięzłe kompendium dydaktyczne w zakresie kierowania, diagnozowania i poza finansowego motywowania, a dzień drugi poświęcony jest na trening kontroli emocji z wykorzystaniem terapii manualnej, relaksacji neuromięśniowej, a także  wegetatywnej kontroli tętna i indywidualnej diagnozy stanu układu nerwowego uczestników (pod kątem odporności na stres) z zaleceniami profilaktyki. Trening kontroli emocji w dniu drugim będzie przeprowadzony w konwencji kształcenia emocjonalnego militarnych służb specjalnych. Drugi dzień treningu prowadzi dwóch trenerów z doświadczeniem w BOR.

  Program:
  1. Runda otwarcia
  • wprowadzenie do problematyki kariery przywódczej we współczesnych, polskich realiach kulturowych, mentalnych i gospodarczych.
  2. Współczesne trendy prowadzenia interview w procesie rekrutacyjnym
  • prezentacja i trening nowoczesnych trendów diagnozy kandydatów na różnorodne stanowiska zawodowe: przedstawiciele handlowi, personel finansowy, kadra przywódcza
  3. Marketing wewnętrzny - grunt bezpieczeństwa i źródło kontroli efektywności
  • prezentacja i trening tych elementów marketingu wewnętrznego, których realizacja rokuje TOTAL QUALITY czyli najwyższą jakość pracy podwładnego personelu.
  4. Mentoring- korygowanie i doskonalenie indywidualne pracownika
  • prezentacja techniki mentoringowej i trening symulacyjny
  5. Coaching- zawodowe doskonalenie zespołu w wymiarze praktycznym
  • prezentacja techniki coachingowej i trening symulacyjny
  6. Zarządzanie lojalnością zespołu i kontrola konfliktów wewnątrzorganizacyjnych
  • wykład interaktywny i elementy realizacji koncepcji w ćwiczeniach mentalnych (przygotowanie planu implementacji technik w realnym środowisku pracy)
  7. Konsultacje indywidualne
  • w ostatniej godzinie zajęć prowadzący jest do dyspozycji uczestników w formule konsultacji indywidualnych, odnosi się do case study i odpowiada na szczegółowe pytania związane z adaptacją praktyczną przedstawionych treści dydaktycznych.
  8. Kryzys menedżera
  • wstęp do problematyki menedżerskiego kryzysu zawodowego, syndromu wypalenia zawodowego, procesów degradacji układu nerwowego w wyniku permanentnego stresu i lęku egzystencjalnego menadżera.
  9. Trening kontroli emocji techniką bio- feedback
  • technika jest możliwie najefektywniejszą metodą uodpornienia układu nerwowego na stres, którą autor - trener stosuje w celu podwyższenia higieny psychicznej m. innymi dla funkcjonariuszy Biura Ochrony Rządu. Metody treningowe opierają się na mechanizmach automatyzacji odruchów, kształconych techniką behawioralną.

Inne informacje związane z Rozwój Kardy Kierowniczej

Używamy ciasteczek własnych oraz ciasteczek stron trzecich w celu doskonalenia naszych usług. Kontynuując przeglądanie strony, automatycznie wyrażasz zgodę na wykorzystanie ciasteczek. Zobacz więcej  |