Inżynieria Produkcji - Studia II Stopnia

Bezpośredni kontakt z przedstawicielem Politechnika Białostocka

Aby się skontaktować, należy najpierw zaakceptować Politykę prywatności

Szczegóły Inżynieria Produkcji - Studia II Stopnia - W ciągu tygodnia - Biała Podlaska - Lubelskie

 • Szczegółowe informacje
  Studia II stopnia, 1,5-roczne, stacjonarne i niestacjonarne (wieczorowe i zaoczne) przeznaczone są dla absolwentów studiów I stopnia (zawodowych) lub studiów II stopnia (lub jednolitych magisterskich) kierunku zarządzanie i inżynieria produkcji oraz kierunków pokrewnych.

  Studia mają charakter interdyscyplinarny – bazując na wiedzy ogólnej
  , łączą przygotowanie inżynierskie z dziedziny mechaniki i informatyki z przygotowaniem z zakresu zarządzania. Absolwent posiada gruntowe wykształcenie techniczno-ekonomiczne oraz odpowiednie kwalifikacje niezbędne do pracy na stanowiskach związanych z koordynacją działań funkcjonowania przedsiębiorstw, wdrażaniem nowoczesnych technologii, projektowaniem procesów wytwórczych, zarządzaniem projektami. Absolwent posiada wiedzę z zakresu zarządzania funkcjami technicznymi: projektowania nowych procesów i systemów produkcyjnych, eksploatacyjnych, obiektów i systemów zarządzania, doboru i szkolenia personelu oraz doradztwa przemysłowego, logistyki, zarządzania kapitałem, transferu technologii oraz innowacyjności.

  Specjalność – zarządzanie nowoczesnymi technologiami (studia II stopnia)

  Celem specjalności jest przygotowanie absolwenta do całościowego pojmowania procesów gospodarczych – ich aspektów technicznych, technologicznych, organizacyjnych, ekonomicznych, ekologicznych i społecznych.

  Specjalność – ekoinżynieria (studia II stopnia)
  Specjalność przygotowuje absolwenta do aktywnego włączania się w procesy modernizacji technologicznej i organizacyjnej polskiej gospodarki zgodnie z konstytucyjną zasadą zrównoważonego rozwoju. Ogólne przygotowanie z zakresu nauk technicznych uzupełnione jest wiedzą ekonomiczną, zarządczą i technologiczną związaną z nowoczesnymi metodami produkcji z poszanowaniem środowiska naturalnego.

Inne informacje związane z Inżynieria Produkcji

Używamy ciasteczek własnych oraz ciasteczek stron trzecich w celu doskonalenia naszych usług.
Kontynuując przeglądanie strony, automatycznie wyrażasz zgodę na wykorzystanie ciasteczek.
Zobacz więcej  |