Idź do home > Szkoły - Polska > Wyższa Szkoła Handlowa w Radomiu

Informacje

Wyższa Szkoła Handlowa w Radomiu otrzymała prestiżowy certyfikat „Wiarygodna Szkoła”, przyznany przez ogólnopolskie Akademickie Centrum Informacyjne w Poznaniu.

Certyfikat „Wiarygodna Szkoła” jest potwierdzeniem wysokiej jakości usług dydaktycznych, wyróżnieniem za działalność naukową uczelni oraz za sprawność organizacyjną i skuteczne zarządzanie uczelnią.

Przyszły student podejmując naukę w takiej uczelni może mieć pewność, że wybrana przez niego placówka dba o wysoki standard nauczania i dokłada wszelkich starań, aby jej absolwenci z łatwością odnaleźli się na rynku pracy.

Kadrę dydaktyczną Wyższej Szkoły Handlowej tworzą doświadczeni wykładowcy akademiccy. Dzięki ich umiejętnościom kształcenie koncentruje się nie tylko na wpajaniu wiedzy teoretycznej, ale także na omawianiu rozwiązań praktycznych i wskazówek, których nie odnajdzie się w podręcznikach i innych pomocach naukowych.

Oprócz własnej kadry naukowej zajęcia i wykłady w WSH prowadzą wykładowcy renomowanych polskich uczelni, między innymi: Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, Uniwersytetu Warszawskiego, Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, Uniwersytetu Gdańskiego, Uniwersytetu Marii Curie- Skłodowskiej w Lublinie, Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego, Akademii Obrony Narodowej, Politechniki Radomskiej, Politechniki Łódzkiej.

W gronie wykładowców pracujących w Wyższej Szkole Handlowej są także profesjonalnie wykształceni, doświadczeni biznesmeni, politycy, finansiści, redaktorzy, specjaliści od public relations, znawcy prawa.

Sprawną i efektywną organizację życia uczelni zapewnia kadra wysoko wykwalifikowanych pracowników administracyjnych, którzy chętnie służą pomocą studentom i interesantom.

Oferta Edukacyjna

Używamy ciasteczek własnych oraz ciasteczek stron trzecich w celu doskonalenia naszych usług. Kontynuując przeglądanie strony, automatycznie wyrażasz zgodę na wykorzystanie ciasteczek. Zobacz więcej  |