Información

Wyższa Szkoła Administracji i biznesu im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Gdyni


Jesteśmy pierwszą niepubliczną uczelnią na Pomorzu. Od wielu lat kształcimy kadry dla biznesu. Przez te wszystkie lata budowaliśmy markę,dziś rozpoznawalną na polskim rynku edukacyjnym.

Na nasz sukces złożyła się praca całej społeczności akademickiej Wyższej Szkoły Administracji i Biznesu im. Eugeniusza Kwiatkowskiego: pracowników,studentów, absolwentów, a także sympatia wielu przyjaznych nam osób i instytucji. Od początku istnienia podkreślamy nasz związek z Gdynią, miastem europejskim, otwartym na nowe inicjatywy. Utrwaleniem tych związków było przyjęcie przez uczelnię imienia Eugeniusza Kwiatkowskiego, człowieka, który budował nową międzywojenną i powojenną Polskę, zaznaczając swój udział nie tylko w gospodarce i administracji, ale też w polityce i edukacji.

WSAiB zlokalizowana jest w dobrym punkcie komunikacyjnym. W budynku znajduje się siedziba władz uczelni, dziekanat, aula, sale wykładowe i ćwiczeniowe, laboratoria komputerowe, biblioteka wraz z czytelnią oraz punkt ksero. Uczelnia dysponuje sprzętem audiowizualnym a laboratoria komputerowe zapewniają wszystkim studiującym indywidualny dostęp o internetu oraz nowoczesnego oprogramowania. Wszystkie zajęcia dydaktyczne odbywają się w jednym budynku.

Oferta szkoleniowa

Strona 1 z 2

Strona 1 z 2

Używamy ciasteczek własnych oraz ciasteczek stron trzecich w celu doskonalenia naszych usług.
Kontynuując przeglądanie strony, automatycznie wyrażasz zgodę na wykorzystanie ciasteczek.
Zobacz więcej  |