Idź do home > Szkoły - Polska > Pro Semper Sp. z .o.o.

Informacje

Przedmiotem działalności Spółki PRO SEMPER Sp. z .o.o. są przede wszystkim wszelkiego rodzaju szkolenia skierowane do przedsiębiorców, placówek edukacyjnych, organizacji pozarządowych oraz innych podmiotów funkcjonujących w obrocie nie tylko gospodarczym ale również społecznym. Szczególnie ważnym aspektem jej działalności są specjalistyczne szkolenia prawne i księgowe. Mają one charakter zarówno otwartych, jak również zamkniętych, przygotowanych według wskazań i potrzeb zamawiającego.
 

W myśl naszego hasła „wiedza jest przyszłością” wiemy jak ważna jest wysoko wyspecjalizowana kadra pracownicza będąca filarem każdej firmy. Dlatego też nasze szkolenia odbywając się w małych grupach, gwarantują wysoką jakość poprzez indywidualne podejście do każdego z uczestników, przy wykorzystaniu wiedzy doświadczonych trenerów. Kierując ofertę głównie do małych i średnich przedsiębiorstw jak i jednostek non profit, zapewniamy konkurencyjne ceny.

Oferujemy również usługi w zakresie organizacji wszelkiego rodzaju wydarzeń naukowych, kulturalnych, biznesowych – wystaw, kongresów, konferencji, uroczystości oraz wyjazdów integracyjnych.

Jednocześnie, nasza firma prowadzi profesjonalne doradztwo prawne, księgowe, podatkowe oraz w zakresie pozyskiwania środków UE.

Oferta Edukacyjna

Używamy ciasteczek własnych oraz ciasteczek stron trzecich w celu doskonalenia naszych usług.
Kontynuując przeglądanie strony, automatycznie wyrażasz zgodę na wykorzystanie ciasteczek.
Zobacz więcej  |