Idź do home > Szkoły - Polska > Business-Training

Informacje

Firma Business Training Sp. z o. o. powstała w roku 2006, z siedzibą we Wrocławiu. W 2009 roku zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Wrocławia Fabryczna.

W 2010 roku firma została wpisana do rejestru instytucji szkoleniowych prowadzonego przez Dolnośląski Wojewódzki Urząd Pracy w Wałbrzychu - Wpis do rejestru instytucji szkoleniowych

Firmę tworzy zespół trenerów, który przez wiele lata zdobywał doświadczenie i wiedzę w międzynarodowych korporacjach i nowoczesnych polskich przedsiębiorstwach, z których teraz oferujemy szkolenia.

Business Training jest członkiem POLSKIEJ IZBY FIRM SZKOLENIOWYCH i gwarantuje tym samym Państwu przeprowadzenie każdego szkolenia ujętego w projekcie na najwyższym wymaganym poziomie. Jesteśmy zrzeszeni w ZACHODNIEJ IZBIE GOSPODARCZEJ, chcąc tym samym mocno wesprzeć lokalny biznes. Współpracujemy z organizacjami studenckimi takimi jak: Klub Młodego Biznesu, Dolnośląskie Studenckie Forum Business Centre Club, jesteśmy również partnerem AIESEC. 

Gruntowna wiedza trenerów i umiejętności przekonała już wielu klientów do powierzenia nam prowadzenia szkoleń w swoich firmach. Nasi klienci kontynuują współpracę z nami.

Każde szkolenie, które robimy dla Państwa dostosowujemy do wymagań firmy, poziomu przygotowania grupy uczestników, zadań, które stoją przed Państwa firmą. Przed każdym szkoleniem powołujemy zespół ekspertów, dokonujemy diagnozę sytuacji w Państwa firmie, umiejętności i kompetencji uczestników. Następnie tworzymy dla Państwa propozycje programu warsztatów i treningu zawodowego „szytego na miarę”.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Oferta Edukacyjna

Używamy ciasteczek własnych oraz ciasteczek stron trzecich w celu doskonalenia naszych usług.
Kontynuując przeglądanie strony, automatycznie wyrażasz zgodę na wykorzystanie ciasteczek.
Zobacz więcej  |