Executive MBA - w języku polskim i angielskim

Bezpośredni kontakt z przedstawicielem Akademia Leona Koźmińskiego

Aby się skontaktować, należy najpierw zaakceptować Politykę prywatności

Szczegóły Executive MBA - w języku polskim i angielskim - W ciągu tygodnia - Warszawa - Mazowieckie

 • Cele
  Założenia programu wywodzą się historycznie z pionierskiego programu Master of Business Administration, prowadzonego w latach 1989-2001 przez Międzynarodową Szkołę Zarządzania - założycielkę Akademii Leona Koźmińskiego.
  Dotychczasowa liczba absolwentów przekroczyła 800 osób. W 1995 r. po szczegółowych analizach przeprowadzonych przez ogólnopolskie Stowarzyszenie Edukacji Menedżerskiej "Forum", prowadzony przez nas Program MBA został uznany za odpowiadający międzynarodowym standardom i otrzymał akredytację "Forum". W 2003 akredytacja ta została przedłużona po raz trzeci.
 • Praktyki
  W 2009 roku program Executive MBA znalazł się wśród 95 najlepszych programów MBA na świecie według rankingu „Financial Times”.
 • Profil słuchacza / wymogi
  O przyjęciu decyduje pozytywny wynik testu typu GMAT (20 % zadań w języku angielskim) oraz rozmowy kwalifikacyjnej.
  Wymagane jest minimum 3-letnie doświadczenie na stanowisku menadżerskim.
 • Szczegółowe informacje
  Celem studiów jest dostarczenie słuchaczom nowoczesnej wiedzy z szeroko rozumianej dziedziny zarządzania, która stanowi podstawę do rozwoju praktycznych umiejętności menedżerskich: analizy i metody rozwiązywania problemów firmy, formułowania strategii rozwojowych, sprawnego podejmowania decyzji, skutecznego negocjowania, komunikowania się oraz współdziałania z innymi. Program studiów umożliwia zapoznanie słuchaczy z ogólnymi warunkami gospodarczymi, kulturowymi, społecznymi oraz politycznymi związanymi z gospodarką regionalną i globalną, w których funkcjonują menedżer i jego firma.

  Absolwenci otrzymują dyplom uznawany i ceniony w środowisku kadry kierowniczej i przedsiębiorców, potwierdzający posiadanie wysokich kwalifikacji menedżerskich, sprzyjający dalszej karierze zawodowej.

  Program studiów obejmuje m.in.: Zajęcia integracyjne, Ekonomia menedżerska, Podstawy zarządzania, Rachunkowość finansowa i zarządcza, Statystyka w zarządzaniu, Zachowania organizacyjne, Marketing, Prawo cywilne i handlowe, Finanse przedsiębiorstwa, Zarządzanie strategiczne, Operations research - Decision Support Systems , Strategie e-biznesu, Zarządzanie zasobami ludzkimi, Negocjacje, Corporate Social Responsibility , Przywództwo, Symulacyjna gra menedżerska, Analiza finansowa projektów doradczych, Projekt doradczy.

  Studia kończą się napisaniem projektu doradczego dotyczącego rozwiązania konkretnego problemu menedżerskiego. Praca dyplomowa przygotowywana jest w grupach 3-4 osobowych i podlega obronie przed komisją egzaminacyjną.
  Dodatkowym warunkiem ukończenia studiów jest zaliczenie wszystkich przedmiotów realizowanych podczas trzech semestrów zajęć.
  20 % zajęć prowadzonych jest w języku angielskim, pozostałe w języku polskim.

Inne informacje związane z executive mba

Używamy ciasteczek własnych oraz ciasteczek stron trzecich w celu doskonalenia naszych usług.
Kontynuując przeglądanie strony, automatycznie wyrażasz zgodę na wykorzystanie ciasteczek.
Zobacz więcej  |