Elektrotechnika - Specjalizacja Sterowanie Układów Mechatronicznych - Studia Inżynierskie

Bezpośredni kontakt z przedstawicielem Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Stanisława Staszica w Pile

Aby się skontaktować, należy najpierw zaakceptować Politykę prywatności

Szczegóły Elektrotechnika - Specjalizacja Sterowanie Układów Mechatronicznych - Studia Inżynierskie - W ciągu tygodnia - Piła - Wielkopolskie

 • Szczegółowe informacje
  STEROWANIE UKŁADÓW MECHATRONICZNYCH - program studiów na specjalności obejmuje zagadnienia związane z projektowaniem, obsługą i wytwarzaniem układów sterujących stosowanych w mechatronice.

  Inżynier - absolwent kierunku elektrotechnika, w ramach którego prowadzona jest specjalność, będzie przygotowany do pracy w zakresie:
  • projektowania układów sterowania w mechatronice
  • obsługi układów sterujących
  Nowoczesne i wszechstronne podejście do kształcenia stanowi gwarancję wiedzy i umiejętności niezbędnych w zawodzie inżyniera elektryka, umożliwiających podjęcie pracy w przedsiębiorstwach produkcyjnych i przetwórczych, firmach instalacyjnych i budowlanych, zakładach: energetycznym i telekomunikacyjnym, placówkach usługowych, w serwisie urządzeń elektronicznych oraz służbie zdrowia. Przyjęty system kształcenia daje absolwentom dobre przygotowanie do prowadzenia małych firm.

  ORGANIZACJA I PRZEBIEG STUDIÓW
  Stacjonarne studia na specjalności obejmują 7 semestrów zajęć dydaktycznych (wykłady, ćwiczenia, projekty, seminaria i laboratoria) w tym 8 tygodni praktyki zawodowej (międzysemestralnej po trzecim roku). Na program studiów składają się przedmioty kształcenia ogólnego, podstawowe, kierunkowe - I, kierunkowe - II, specjalności.

  Studia niestacjonarne realizowane są w ciągu 7 semestrów (w tym: 8 tygodni praktyki zawodowej międzysemestralnej). Obejmują te same treści programowe realizowane w formie trzydniowych zjazdów, odbywających się z reguły, dwa razy w miesiącu (piątek po południu, sobota i niedziela).

Inne informacje związane z elektryka, elektronika, informatyka

Używamy ciasteczek własnych oraz ciasteczek stron trzecich w celu doskonalenia naszych usług.
Kontynuując przeglądanie strony, automatycznie wyrażasz zgodę na wykorzystanie ciasteczek.
Zobacz więcej  |