Home > Podyplomowe > Podatki Inne > Dzienne > Gdańsk > Doradztwo podatkowe - Gdańsk - Pomorskie

Doradztwo podatkowe - Dzienne

Bezpośredni kontakt z przedstawicielem Wyższa Szkoła Finansów i Administracji w Gdańsku

Aby się skontaktować, należy najpierw zaakceptować Politykę prywatności

Szczegóły Doradztwo podatkowe - Dzienne - Gdańsk - Pomorskie

  • Cele
    Celem studiów jest przygotowanie absolwentów do egzaminu państwowego z Doradztwa Podatkowego.
  • Szczegółowe informacje
    Studia umożliwiają zdobycie aktualnej wiedzy z zakresu podatków i profesjonalnego prowadzenia ewidencji i rozliczeń podatkowych.
    Program studiów obejmuje m. in. zagadnienia z zakresu: międzynarodowego prawa podatkowego, rachunkowości, prawa obrotu gospodarczego, prawa celnego i dewizowego, egzekucji administracyjnej, analizy podatkowej oraz przepisów dot. doradztwa podatkowego. Wykłady i ćwiczenia w liczbie 220 godzin dydaktycznych przeprowadzone zostaną w okresie 9 miesięcy nauki przez doświadczonych wykładowców praktyków podatkowych i prawników. Efektywność nauczania zagwarantują nowoczesne formy kształcenia w postaci case stady zastosowane w toku procesu dydaktycznego. W warunkach gospodarki rynkowej na rynku pracy niezmiennie poszukiwani są specjalisty z dziedziny podatków. Zatem warto zainwestować w siebie podejmując studia podyplomowe na adresowanym do Państwa kierunku Doradztwa Podatkowego.

Inne informacje związane z Podatki Inne

Używamy ciasteczek własnych oraz ciasteczek stron trzecich w celu doskonalenia naszych usług. Kontynuując przeglądanie strony, automatycznie wyrażasz zgodę na wykorzystanie ciasteczek. Zobacz więcej  |