Home > Szkoły - Polska > Wyższa Szkoła Finansów i Administracji w Gdańsku

Informacje

COLLEGE OF FINANCE AND BUSINESS ADMINISTRATION

Wyższa Szkoła Finansów i Administracji w Gdańsku od blisko dziewięciu lat kształci kadry dla biznesu i administracji, oferując atrakcyjne specjalności na studiach pierwszego stopnia, w zakresie zarządzania. Posiadamy zezwolenie na prowadzenie studiów w trybie stacjonarnym i niestacjonarnym. Do chwili obecnej mury Szkoły opuściło ok. 400 absolwentów, większa z nich znalazła zatrudnienie na rynku pracy. Około 70 % z nich skorzystało z możliwości dalszego kształcenia na wyższych studiach magisterskich na uczelniach trójmiejskich, jak również na terenie całego kraju.
Edukacja na najwyższym poziomie, w dzisiejszych czasach staje się przepustką do sukcesu zawodowego. WSFiA jest miejscem, które stwarza swoim studentom bardzo dobre warunki do rozwoju. W związku z tym kładziemy ogromny nacisk na programy studiów i ich nieustającą aktualizację. Dzięki skutecznemu połączeniu teorii z praktyką nasi absolwenci opuszczają mury uczelni przygotowani do podjęcia pracy i sprostania wymogom rynku.
Od nowego roku akademickiego, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom studentów, uruchamiamy, pierwsze w województwie pomorskim, studia wspomagane systemem e-learningu. Dzięki temu pomożemy naszym studentom zaoszczędzić czas i niejednokrotnie pieniądze, gdyż przewidujemy tylko 3 zjazdy w semestrze. W zamian jednak, od naszych słuchaczy, oczekujemy dużej samodzielność.
W planach mamy, uruchomienie nowych kierunków (Informatyka, Pedagogika), wydziałów zamiejscowych (w głównych ośrodkach w Polsce) oraz, co najważniejsze studiów magisterskich na kierunku Zarządzanie, również w oparciu o e-learning.

Oferta Edukacyjna

Używamy ciasteczek własnych oraz ciasteczek stron trzecich w celu doskonalenia naszych usług. Kontynuując przeglądanie strony, automatycznie wyrażasz zgodę na wykorzystanie ciasteczek. Zobacz więcej  |