Home > Policealne > Reklama > Zaoczne > Toruń > Agent Reklamowy - Roczne Studia Policealne - Toruń - Kujawsko-Pomorskie

Agent Reklamowy - Roczne Studia Policealne - Zaoczne

Bezpośredni kontakt z przedstawicielem Profesja

Aby się skontaktować, należy najpierw zaakceptować Politykę prywatności

Szczegóły Agent Reklamowy - Roczne Studia Policealne - Zaoczne - Toruń - Kujawsko-Pomorskie

 • Szczegółowe informacje
  Nauka trwa rok, tj. 2 semestry.

  Po ukończeniu szkoły otrzymujesz dyplom z tytułem zawodowym, zgodnym z klasyfikacją zawodów Ministra Gospodarki i Pracy.

  Zajęcia odbywają się w systemie:
  • zaocznym (sobota i niedziela co 2 tygodnie)
  • wieczorowym (3 razy w tygodniu)
  Tytuł zawodowy: Agent reklamowy
  Rynek reklamy w Polsce wciąż dynamicznie się rozwija. Coraz więcej firm zdaje sobie sprawę, że w realiach ogromnej konkurencji bez skutecznej reklamy nie mają szans istnienia. W PROFESJI pokażemy Ci, jak gromadzić i przetwarzać informacje o firmach konkurencyjnych (zakres działania, siła konkurencji, sposoby działania). Nasi specjaliści nauczą Cię, jak badać rynek i wyszukiwać klientów zainteresowanych konkretnymi usługami reklamowymi. Nauczymy Cię kreatywnego myślenia, byś proponował nowe i oryginalne rozwiązania w zakresie usług reklamowych. Dowiesz się, jak prowadzić rozmowy handlowe z potencjalnymi klientami i jak skutecznie negocjować. Nauczysz się sporządzać umowy. Dowiesz się wszystkiego na temat pracy pośrednika w realizacji usług reklamowych. Pokażemy Ci również, jak doradzać klientowi, by obie strony były zadowolone ze współpracy.

  Perspektywy zatrudnienia:
  Praca czeka na Ciebie w agencjach reklamowych i agencjach PR. Zatrudnienie znajdziesz także w działach marketingu dużych firm i korporacji. Możesz także założyć własną agencję, świadczącą usługi wielu klientom.

  Przedmiot  Public Relations
  Podstawy prawa
  Prawo autorskie
  Marketing

Inne informacje związane z Reklama

Używamy ciasteczek własnych oraz ciasteczek stron trzecich w celu doskonalenia naszych usług. Kontynuując przeglądanie strony, automatycznie wyrażasz zgodę na wykorzystanie ciasteczek. Zobacz więcej  |