Home > Podyplomowe > Zarządzanie Zasobami Ludzkimi > Zaoczne > Opole > Zarządzanie potencjałem pracy (zarządzanie zasobami ludzkimi) - Opole - Opolskie

Zarządzanie potencjałem pracy (zarządzanie zasobami ludzkimi) - Zaoczne

Bezpośredni kontakt z przedstawicielem Podyplomowe Centrum Kształcenia Ustawicznego ANDRAGOG w Opolu

Aby się skontaktować, należy najpierw zaakceptować Politykę prywatności

Szczegóły Zarządzanie potencjałem pracy (zarządzanie zasobami ludzkimi) - Zaoczne - Opole - Opolskie

 • Cele
  Celem studiów jest uzyskanie i poszerzenie wiedzy zawodowej niezbędnej do wykonywania określonych funkcji kierowniczych, które zapewnią zdobycie specjalistycznej wiedzy i dzięki której usprawni się funkcjonowanie instytucji, co wpłynie na ich większą efektywność oraz pozwoli na budowanie pozytywnych relacji interpersonalnych między pracownikami.
 • Profil słuchacza / Wymogi
  Kandydaci - studia skierowane są do pracowników przedsiębiorstw i instytucji oraz osób ubiegających się o pracę na stanowiskach kierowniczych i specjalistycznych zajmujących się kierowaniem zespołami ludzi i do osób zajmujących się doborem pracowników. Na studia zapisać się mogą wszyscy absolwenci studiów wyższych (licencjat, inżynierskie, magisterskie) oraz studenci ostatniego roku studiów dziennych lub zaocznych.
 • Szczegółowe informacje
  Program studiów - Blok tematów z ekonomii: makro i mikro, marketing, organizacja podmiotów gospodarczych, zatrudnienie, wydajność pracy i wynagrodzenia, polski system podatkowy, ubezpieczenia społeczne i gospodarcze. Blok tematów z prawa: pracy, spółek i gospodarczego. Blok tematów z psychologii: rekrutacja i ocena pracownika, systemy motywacyjne, kierowanie ludźmi, negocjacje w biznesie, autoprezentacji, techniki wpływu społecznego, radzenie sobie ze stresem, wypalenie zawodowe i inne oraz Seminarium dyplomowe.

  Studia trwają dwa semestry (200 godzin wykładów i ćwiczeń).

Inne informacje związane z Zarządzanie Zasobami Ludzkimi

Używamy ciasteczek własnych oraz ciasteczek stron trzecich w celu doskonalenia naszych usług. Kontynuując przeglądanie strony, automatycznie wyrażasz zgodę na wykorzystanie ciasteczek. Zobacz więcej  |