Zarządzanie Finanasami w Biznesie i Admnistracji - Studia I Stopnia

Bezpośredni kontakt z przedstawicielem WSBiZ-Wyższa Szkoła Biznesu i Zarządzania

Aby się skontaktować, należy najpierw zaakceptować Politykę prywatności

Szczegóły Zarządzanie Finanasami w Biznesie i Admnistracji - Studia I Stopnia - W ciągu tygodnia - Ciechanów - Mazowieckie

  • Praktyki
    Wyższa Szkoła Biznesu i Zarządzania dostrzega rzeczywiste potrzeby rynkowe i przygotowuje specjalistów bardzo przydatnych firmom działającym na lokalnym rynku. Można zatem powiedzieć, że uczelnia mocno wrasta w społeczność lokalną, a jej studenci i absolwenci zatrudnieni w firmach działających na tym rynku kształtują jej pozytywny wizerunek.
  • Szczegółowe informacje
    Zarządzanie finanasami w biznesie i admnistracji kreuje kadrę menedżerską różnych szczebli, obszarów aktywności zawodowej zarządzających podmiotami działającymi w sferze produkcyjnej, usługowej, handlowej, finansowej i administracyjnej. Absolwenci posiadają wiedzę i umiejętność z zakresu planowania, kontroli  finansowej, określenia  strategii rozwoju, w zarządzaniu przedsiębiorstwem.

    Przez dwa ostatnie semestry studenci zdobywają wiedzę i  umiejętności praktyczne oraz uzyskują    kwalifikacje zawodowe w zakresie specjalności wybranej spośród  realizowanych przez uczelnię.

Inne informacje związane z finanse w biznesie

Używamy ciasteczek własnych oraz ciasteczek stron trzecich w celu doskonalenia naszych usług.
Kontynuując przeglądanie strony, automatycznie wyrażasz zgodę na wykorzystanie ciasteczek.
Zobacz więcej  |