Szkolenie - Zarządzanie Łańcuchem Dostaw - e-learning

Bezpośredni kontakt z przedstawicielem Instytut Logistyki i Magazynowania

Aby się skontaktować, należy najpierw zaakceptować Politykę prywatności

Szczegóły Szkolenie - Zarządzanie Łańcuchem Dostaw - Online

 • Tutuł uzyskany
  Certyfikat Ukończenia Szkolenia
 • Szczegółowe informacje
  Szkolenie e-learning „Zarządzanie łańcuchem dostaw” dotyczące planowania kluczowych procesów biznesowych pozwalających na zarządzanie łańcuchem dostaw.

  Po ukończeniu szkolenia użytkownik otrzymuje Certyfikat wystawiony przez Instytut Logistyki i Magazynowania. Z naszej wiedzy i doświadczenia skorzystało już przeszło 12 tysięcy specjalistów.

  Program:
  Przedsiębiorstwo w łańcuchu dostaw – (analiza otoczenia przedsiębiorstwa, diagnozowanie potrzeb i barier integracji przedsiębiorstw, zdefiniowanie łańcucha dostaw, omówienie celu integracji i przewagi konkurencyjnej łańcucha dostaw)
  Planowanie i projektowanie łańcucha dostaw (m.in. wymagania łańcucha dostaw, planowanie przepływu ładunku i zasobów dystrybucji w łańcuchu dostaw, optymalizacja alokacji zapasów, projektowanie systemów logistycznych)
  Integracja systemów informacyjnych i informatycznych w łańcuchu dostaw (m.in., przepływ danych w łańcuchu dostaw, integracja procesów, korzyści z integracji procesów)
  Zarządzanie operacyjne łańcuchem dostaw (zasady tworzenia planów i harmonogramów działań w łańcuchu dostaw, analiza działania łańcucha, wskaźniki i mierniki systemów logistycznych)

  Jesteśmy liderem szkoleń logistycznych online. Dysponujemy wieloma szkoleniami przez internet z logistyki i e-gospodarki.

  Rekrutacja ciągła.

  Czas trwania:
  30 dni dostępu do szkolenia przez 24 h na dobę

Inne informacje związane z Logistyka

Używamy ciasteczek własnych oraz ciasteczek stron trzecich w celu doskonalenia naszych usług.
Kontynuując przeglądanie strony, automatycznie wyrażasz zgodę na wykorzystanie ciasteczek.
Zobacz więcej  |