Home > Kursy i Szkolenia > Zarządzanie Produkcją > Poznań > CPIM wg standardów APICS - Poznań - Wielkopolskie

CPIM wg standardów APICS

Bezpośredni kontakt z przedstawicielem MPM Productivity Management

Aby się skontaktować, należy najpierw zaakceptować Politykę prywatności

Szczegóły CPIM wg standardów APICS - W ciągu tygodnia - Poznań - Wielkopolskie

 • Szczegółowe informacje
  Od kilkudziesięciu lat APICS (The Association for Operations Management) prowadzi działania przyczyniające się do rozwoju wiedzy z zakresu efektywności zarządzania produkcją, zapasami i zasobami produkcyjnymi. Wiedza ta zbierana jest w jedną całość. Są to najlepsze światowe praktyki w dziedzinie planowania i sterowania produkcją. Wiedza APICS’a, w wymiarze zarówno teoretycznym jak i praktycznym, jest owocem tysięcy projektów opracowanych i zrealizowanych w wielu przedsiębiorstwach na całym świecie, w ciągu ostatnich 50-ciu lat. Doświadczenia uczestników owych projektów, ich sukcesy, a przede wszystkim ich potknięcia, pozwoliły na usystematyzowanie tej wiedzy przez organizację APICS, zrzeszającą najbardziej doświadczonych menedżerów i specjalistów szeroko rozumianej logistyki - produkcji, planowania, zaopatrzenia. Zachęcamy do zapoznania się z korzyściami płynącymi z międzynarodowej certyfikacji CPIM – zapraszamy do lektury CPIM Brochure 09.
  Od grudnia 2008 jesteśmy oficjalnym reprezentantem APICS - jako AEP (Authorized Educational Provider) pierwszym w Europie Środkowo Wschodniej i jedynym w Polsce.
  Szkolenia CPIM
  Sprawdzone w praktyce, optymalne zasady, metody i techniki zarządzania przedsięwzięciem gospodarczym, zostały opracowane pod kątem dydaktycznym w ramach cyklu CPIM wg standardu APICS. Szkolenia CPIM (CPIM - Certified in Production and Inventory Management) składają się z pięciu trzydniowych kursów, które odpowiadają poszczególnym egzaminom certyfikacyjnym. Uczestnicy mogą brać udział w pojedynczych kursach, lub w całym cyklu CPIM. Zapraszamy do zapoznania się z tematyką poszczególnych modułów:

  BSCM - Zarządzanie Łańcuchem Dostaw – Fundamenty - szkolenia wg standardu APICS

  MPR - Nadrzędne Planowanie Zasobów - szkolenia wg standardu APICS

  DSP - Szczegółowe Planowanie i Harmonogramowanie - Zarządzanie Zapasami - szkolenia wg standardu APICS

  ECO - Wykonanie i Kontrola Operacji - Harmonogramowanie Produkcji - szkolenia wg standardu APICS

  SMR - Strategiczne Zarządzanie Zasobami - szkolenia wg standardu APICS 

  Uczestnictwo w szkoleniach wg standardów APICS nie obliguje do przystąpienia do certyfikacji. 

  Cykl CPIM - Certyfikacja w Zarządzaniu Produkcją i Zapasami (CPIM - Certified in Production and Inventory Management) składa się z pięciu odrębnych szkoleń. My zachęcamy do przejścia całego cyklu. Jeśli chodzi o kolejność szkoleń, to nasi trenerzy, tak jak i APICS sugerują, żeby najpierw przejść szkolenie Zarządzanie Łańcuchem Dostaw – Fundamenty , które jest bazą do dalszych szkoleń. Następne szkolenia w sugerowanej kolejności to: Nadrzędne Planowanie Zasobów, Szczegółowe Planowanie i Harmonogramowanie – Zarządzanie zapasami, Wykonanie i Kontrola Operacji – Harmonogramowanie Produkcji, Strategiczne Zarządzanie Zasobami.
  NOWOŚĆ - W arsztat certfikacyjny BSCM
  W związku z pojawieniem się możliwości zdawania egzaminów certyfikacyjnych CPIM w Polsce zachęcamy Państwa do udziału w warsztacie certyfikacyjnym  BSCM.

  Celem warsztatów jest omówienie najważniejszych zagadnień egzaminacyjnych Basics of Supply Chain Management dla osób planujących certyfikację APICS CPIM.
  Certyfikacja CPIM
  Certyfikacja CPIM poparta wiedzą i doświadczeniem praktycznym zaczyna odgrywać coraz większą rolę wśród polskich logistyków, a ich znaczenie w najbliższych latach będzie nadal rosło. Certyfikacja APICS to narzędzie, które praktycznie zastosowane w organizacji usprawnia wszystkie procesy i ułatwia komunikację wewnątrz i na zewnątrz firmy. Przedstawiciele firm z różnych stron świata posiadający te same certyfikaty nie mają kłopotów ze zrozumieniem swojej sytuacji i nie tracą czasu na wstępną definicję używanych pojęć.  

  Certyfikacja CPIM (w Zarządzaniu Produkcją i Zapasami) jest udokumentowaniem doskonałego zrozumienia zasad projektowania, działania oraz sterowania systemami produkcji i dystrybucji produktów i usług. Do tej pory certyfikat APICS (CPIM) uzyskało około 75 tysięcy osób na całym świecie.

Inne informacje związane z Zarządzanie Produkcją

Używamy ciasteczek własnych oraz ciasteczek stron trzecich w celu doskonalenia naszych usług.
Kontynuując przeglądanie strony, automatycznie wyrażasz zgodę na wykorzystanie ciasteczek.
Zobacz więcej  |