Studium Policealne - Technik Farmaceutyczny - Kielce - Świętokrzyskie - Bezpłatne studia zaoczne kielce - Analiza leków program nauczania - I418

Home>Policealne>Farmacja>Zaoczne>Kielce>Studium Policealne - Technik Farmaceutyczny - Kielce - Świętokrzyskie
 
Studium Policealne - Technik Farmaceutyczny - Zaoczne
Linki sponsorowane
Loading...

Bezpośredni kontakt z przedstawicielem
Omega - Lokalne Centrum Edukacji

Studium Policealne - Technik Farmaceutyczny - Kielce - Świętokrzyskie

Imię
Nazwisko
E-mail
Telefon
Województwo
Telefon komórkowy
Komentarz / Pytanie
* Wymagane pola

Chcę otrzymywać darmowe informacje na mój adres email lub telefonicznie.

Wkrótce otrzymasz odpowiedź od przedstawiciela centrum: Omega - Lokalne Centrum Edukacji.
Akceptuję warunki regulamin Educaedu Business S.L. i polityka ochrony danych osobowych
Prosimy o poprawne wypełnienie pól
Glosarium
  • Analiza leków program nauczania
  • Bezpłatne studia zaoczne kielce
  • Studium farmaceutyczne kielce
  • Technik farmaceuta kielce
  • Technik farmaceutyczny kielce
  • Technik farmacji świętokrzyskie
  • Technik farmacji w kielcach
  • Technikum farmaceutyczne kielce
Podziel się z innymi:
Studium Policealne - Technik Farmaceutyczny - Kielce - Świętokrzyskie Szczegóły
Cel:
Kierunek dostępny w miastach: Kielce, Bielsko-Biała, Kraków, Piotrków Trybunalski, Rzeszów, Tarnów, Warszawa, Zamość
Praktyki:
W IV semestrze każdy słuchacz odbywa praktykę zawodową w aptece otwartej. Celem praktyki jest przygotowanie przyszłego technika farmaceutycznego do samodzielnego planowania i realizowania zadań zawodowych, zgodnie z jego kompetencjami.
Profil słuchacza / Wymogi:
Warunkiem przyjęcia jest złożenie dokumentów (świadectwo ukończenia szkoły, podanie, zaświadczenie lekarskie, 4 fotografie w rozmiarze takim jak w legitymacji szkolnej, kserokopia dowodu osobistego) i opłacenie wpisowego. O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń. W wyjątkowych wypadkach dyrektor szkoły może zarządzić rozmowę kwalifikacyjną.
Szczegółowe informacje:
Nauka trwa 2 lata (4 semestry) i kończy się uzyskaniem tytułu Technika Farmaceutycznego. Słuchacz uzyskuje prawo do pracy w aptekach, hurtowniach, wytwórniach i innych zakładach farmaceutycznych oraz sklepach zielarskich i zielarsko-drogeryjnych. Może podjąć pracę jako przedstawiciel handlowy w branży farmaceutycznej a także prowadzić analizę i kontrolę leków i artykułów sanitarnych w laboratoriach chemicznych. Może też organizować pracę punktu aptecznego.

Nabór odbywa się 2 razy do roku: na semestr jesienny do 1 września, na semestr wiosenny do 1 lutego. Warunkiem przyjęcia jest złożenie dokumentów (świadectwo ukończenia szkoły, podanie, zaświadczenie lekarskie, 4 fotografie w rozmiarze takim jak w legitymacji szkolnej, kserokopia dowodu osobistego) i opłacenie wpisowego. O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń. W wyjątkowych wypadkach dyrektor szkoły może zarządzić rozmowę kwalifikacyjną.

Zajęcia prowadzone są w godzinach popołudniowych i w soboty. W Kielcach można także wybrać naukę w grupie dziennej. UWAGA: Nie ma zajęć w systemie zaocznym (sobota-niedziela) gdyż nie zezwala na to polskie prawo oświatowe.

W programie nauczania znajdują się wykłady i ćwiczenia odbywające się w nowocześnie wyposażonych własnych laboratoriach, z przedmiotów zawodowych takich jak: analiza leków, farmakologia z chemia leków, technologia postaci leku, farmakognozja, psychologia, zdrowie publiczne, anatomia, podstawy prawa i ekonomiki, zajęcia praktyczne, zajęcia sportowo-rekreacyjne, j. łaciński (nadobowiązkowo).

W ośrodku warszawskim poza ramowym programem nauczania szkoła oferuje bezpłatne, dodatkowe zajęcia z dermokosmetyki i języka angielskiego dla farmaceutów. Zapraszamy. 
Inne informacje związane z Policealne i Farmacja: