Home > Podyplomowe > Inżynieria > Zaoczne > Warszawa > Studia Podyplomowe Ciepłownictwo i ogrzewnictwo z auditingiem energetycznym - Warszawa - Mazowieckie

Studia Podyplomowe Ciepłownictwo i ogrzewnictwo z auditingiem energetycznym - Zaoczne

Bezpośredni kontakt z przedstawicielem PW - Politechnika Warszawska

Aby się skontaktować, należy najpierw zaakceptować Politykę prywatności

Szczegóły Studia Podyplomowe Ciepłownictwo i ogrzewnictwo z auditingiem energetycznym - Zaoczne - Warszawa - Mazowieckie

  • Profil słuchacza / Wymogi
    Studium adresowane jest głównie do kadry inżynierskiej przedsiębiorstw ciepłowniczych, eksploatatorów spółdzielczych, komunalnych i przemysłowych źródeł ciepła, sieci ciepłowniczych i instalacji odbiorczych, a także inżynierów zajmujących się projektowaniem i modernizacją zarówno systemów ciepłowniczych jak też wewnętrznych instalacji centralnego ogrzewania, ciepłej wody użytkowej oraz ciepła technologicznego.
  • Szczegółowe informacje
    Studium przygotowuje absolwentów do wykonania audytów energetycznych i projektów prac modernizacyjnych w systemach ciepłowniczych, źródłach ciepła i instalacjach wewnętrznych centralnego ogrzewania budynków mieszkalnych i użyteczności publicznej.

    Po zdaniu egzaminu testowego i wykonaniu audytu ćwiczebnego absolwenci są wpisywani na listę audytorów Krajowej Agencji Poszanowania Energii. Tematyka Studium obejmuje problemy związane z wdrożeniami dyrektyw Unii Europejskiej i nowych norm PN-EN.

Inne informacje związane z Inżynieria

Używamy ciasteczek własnych oraz ciasteczek stron trzecich w celu doskonalenia naszych usług.
Kontynuując przeglądanie strony, automatycznie wyrażasz zgodę na wykorzystanie ciasteczek.
Zobacz więcej  |