Home > Podyplomowe > Rzeczoznawca Majątkowy > Zaoczne > Białystok > Studia Podyplomowe - Wycena Nieruchomości - Białystok - Podlaskie

Studia Podyplomowe - Wycena Nieruchomości - Zaoczne

Bezpośredni kontakt z przedstawicielem Wyższa Szkoła Ekonomiczna w Białymstoku

Aby się skontaktować, należy najpierw zaakceptować Politykę prywatności

Szczegóły Studia Podyplomowe - Wycena Nieruchomości - Zaoczne - Białystok - Podlaskie

  • Cele
    Celem studiów jest przekazanie wiedzy i praktycznych umiejętności z zakresu szacowania nieruchomości, przygotowującej do egzaminu państwowego w zawodzie rzeczoznawcy majątkowego oraz samodzielnego wykonywania czynności związanych z wyceną wszystkich typów nieruchomości, środków trwałych i przedsiębiorstw.
  • Profil słuchacza / Wymogi
    Studia adresowane są do osób pragnących przygotować się do egzaminu państwowego w zawodzie rzeczoznawcy majątkowego. Słuchaczem mogą zostać osoby posiadające dyplom ukończenia studiów licencjackich lub magisterskich (studiów I lub II stopnia).
  • Szczegółowe informacje
    Program studiów podyplomowych "Wycena Nieruchomości" jest zgodny z minimum programowym, ustalonym przez Ministra Budownictwa. Program podzielony jest na bloki tematyczne: 1) Podstawy wiedzy z zakresu prawa, 2) Podstawy wiedzy technicznej, 3) Rzeczoznawstwo jako zawód, 4) Teoria i praktyka wyceny nieruchomości, 5) Zagadnienia uzupełniające, 6) Umiejętności interdyscyplinarne.

Inne informacje związane z Rzeczoznawca Majątkowy

Używamy ciasteczek własnych oraz ciasteczek stron trzecich w celu doskonalenia naszych usług.
Kontynuując przeglądanie strony, automatycznie wyrażasz zgodę na wykorzystanie ciasteczek.
Zobacz więcej  |