Home > Podyplomowe > Nauczanie Ponadgimnazjalne > Zaoczne > Kraków > Studia Podyplomowe - Mechatronika w Edukacji - Kraków - Małopolskie

Studia Podyplomowe - Mechatronika w Edukacji - Zaoczne

Bezpośredni kontakt z przedstawicielem AGH - Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica

Aby się skontaktować, należy najpierw zaakceptować Politykę prywatności

Szczegóły Studia Podyplomowe - Mechatronika w Edukacji - Zaoczne - Kraków - Małopolskie

 • Cele
  Głównym celem studiów realizowanych w wymiarze 360 godzin jest przygotowanie nauczycieli do nauczania zagadnień z zakresu mechatroniki objętych programami nauczania profili technicznych. Celem uzupełniającym jest aktualizacja wiedzy lub uzyskanie nowej wiedzy przez nauczycieli pracują-cych w różnych typach szkół zawodowych oraz przygotowanie kadry inżynierskiej do prac w projektach przemysłowych w zakresie interdyscyplinarnym.
 • Profil słuchacza / Wymogi
  Studia adresowane są głównie do nauczycieli realizujących zagadnienia techniczne w zawodowych szkołach ponadgimnazjalnych.
 • Szczegółowe informacje
  Program studiów realizowany będzie poprzez zajęcia typu wykładowego, ćwiczeniowego i laboratoryjnego prowadzone przez pracowników naukowych Katedry Robotyki i Mechatroniki Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie w tym zajęcia laboratoryjne z wykorzystaniem nowoczesnych urządzeń elektropneumatyki (np. firmy FESTO DIDACTIC).

  W programie potraktowano z jednakową uwagą przedmioty z zakresu mechaniki, elektrotechniki, automatyki i informatyki oraz zwrócono szczególną uwagę na poszerzenie umiejętności pozwalających na pracę w grupie interdyscyplinarnych specjalistów.

    Ukończenie studiów dokumentowane będzie wydaniem 'Świadectwa ukończenia studiów podyplomowych' nadającego kwalifikacje zawodowe uprawniające do nauczania przedmiotów technicznych w liceach profilowanych i szkołach zawodowych.

Inne informacje związane z Nauczanie Ponadgimnazjalne

Używamy ciasteczek własnych oraz ciasteczek stron trzecich w celu doskonalenia naszych usług. Kontynuując przeglądanie strony, automatycznie wyrażasz zgodę na wykorzystanie ciasteczek. Zobacz więcej  |