Home > Studia II Stopnia > Zarządzanie Produkcją > Zaoczne > Kraków > Studia Magisterskie - Ekonomika i Zarządzanie Produkcją - Kraków - Małopolskie

Studia Magisterskie - Ekonomika i Zarządzanie Produkcją - Zaoczne

Bezpośredni kontakt z przedstawicielem WSZiB- Wyższa Szkoła Zarządzania i Biznesu

Aby się skontaktować, należy najpierw zaakceptować Politykę prywatności

Szczegóły Studia Magisterskie - Ekonomika i Zarządzanie Produkcją - Zaoczne - Kraków - Małopolskie

 • Cele
  Kwalifikacje Absolwenta: Absolwenci specjalności Ekonomika i zarządzanie produkcją znają zagadnienia dotyczące planowania i budżetowania produkcji, zarządzania procesami produkcyjnymi, sterowania produkcją, wykorzystania narzędzi informatycznych w zarządzaniu produkcją, funkcjonowania przedsiębiorstw w gospodarce rynkowej, zasad gospodarowania kapitałem finansowym, rzeczowym i ludzkim przedsiębiorstwa. Absolwenci posiadają również wiedzę menedżerską i organizatorską niezbędną do zarządzania nowoczesnymi organizacjami, a także praktyczne umiejętności dokonywania analiz i ocen wyników działalności gospodarczej przedsiębiorstw. Perspektywy zawodowe: Absolwenci są przygotowani do pracy na stanowiskach kierowniczych, związanych z analizą ekonomiczną i zarządzaniem procesami produkcji. Według rankingu przeprowadzonego w 2006 r. jednym z najbardziej poszukiwanych przez pracodawców zawodów jest właśnie zarządzający produkcją!
 • Profil słuchacza / Wymogi
  Studia adresowane są głównie do osób, które ukończyły studia inżynierskie i chcą uzupełnić swoje wykształcenie techniczne o znajomość ekonomicznych aspektów funkcjonowania przedsiębiorstwa.
 • Szczegółowe informacje
  Program specjalności:
  Specjalność umożliwia zdobycie wiedzy i praktycznych umiejętności z zakresu ekonomiki produkcji i zarządzania produkcją, bez względu na przedmiot i rodzaj działalności przedsiębiorstwa, formę organizacyjno-prawną, formę własności czy jego wielkość.
  Program specjalności obejmuje szeroką gamę przedmiotów kierunkowych i specjalnościowych (w tym przedmiotów do wyboru): ekonomika i zarządzanie przedsiębiorstwem, zarządzanie finansami, planowanie i budżetowanie produkcji, zarządzanie zasobami, sterowanie procesami produkcyjnymi, logistyka, analiza ekonomiczna, efektywność przedsięwzięć inwestycyjnych, zarządzanie jakością, systemy informatyczne w zarządzaniu.

Inne informacje związane z Zarządzanie Produkcją

Używamy ciasteczek własnych oraz ciasteczek stron trzecich w celu doskonalenia naszych usług.
Kontynuując przeglądanie strony, automatycznie wyrażasz zgodę na wykorzystanie ciasteczek.
Zobacz więcej  |