Home > Studia II Stopnia > Finanse - ogólne > Warszawa > Studia II Stopnia- Międzynarodowe stosunki gospodarcze - Warszawa - Mazowieckie

Studia II Stopnia- Międzynarodowe stosunki gospodarcze

Bezpośredni kontakt z przedstawicielem Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania w Warszawie

Aby się skontaktować, należy najpierw zaakceptować Politykę prywatności

Szczegóły Studia II Stopnia- Międzynarodowe stosunki gospodarcze - W ciągu tygodnia - Warszawa - Mazowieckie

 • Szczegółowe informacje
  Charakterystyka

  Jednym z istotnych ograniczeń rozwoju polskiego eksportu jest brak odpowiednio wykwalifikowanej kadry. Angażowanie absolwentów kierunków ekonomicznych przez polskie przedsiębiorstwa ma charakter selektywny. W dużej mierze decydującym czynnikiem zatrudnienia bywa wszechstronna wiedza i umiejętność jej praktycznego wykorzystania. Proponowany kierunek kształcenia wprost odpowiada na zapotrzebowanie pracodawców. Tematyka studiów koncentruje się na zagadnieniach umożliwiających opanowanie zagadnień z zakresu organizacji i technik handlu zagranicznego oraz pozyskiwania i zarządzania funduszami Unii Europejskiej.
  Perspektywy zawodowe

  Absolwenci specjalności "międzynarodowe stosunki gospodarcze" będą przygotowani do pracy między innymi w placówkach dyplomatycznych, organizacjach rządowych, organizacjach międzynarodowych, centralach handlu zagranicznego oraz w pozostałych przedsiębiorstwach otwartych na rynek międzynarodowy. Uzyskują także możliwość podjęcia pracy w charakterze specjalistów i doradców w zakresie pozyskiwania i zarządzania funduszami Unii Europejskiej.
  Program nauczania

  Przedmioty specjalnościowe

      - międzynarodowe stosunki gospodarcze
      - międzynarodowe rynki finansowe
      - międzynarodowy system walutowy
      - globalizacja gospodarki
      - pozyskiwanie i zarządzanie funduszami Unii Europejskiej

  Informacje dodatkowe

  Studia z zakresu Międzynarodowych stosunków gospodarczyc prowadzone są w ramach kierunku studiów "finanse i rachunkowość". Studia prowadzone są w systemie dziennym, wieczorowym i zaocznym.

  2-letnie uzupełniające studia magisterskie na kierunku "finanse i rachunkowość" skierowane są do osób posiadających tytuł licencjata dowolnego kierunku studiów lub tytuł równoważny dowolnej uczelni.

Inne informacje związane z Finanse - ogólne

Używamy ciasteczek własnych oraz ciasteczek stron trzecich w celu doskonalenia naszych usług.
Kontynuując przeglądanie strony, automatycznie wyrażasz zgodę na wykorzystanie ciasteczek.
Zobacz więcej  |