Home > Studia II Stopnia > Handel Międzynarodowy > Warszawa > Studia II Stopnia - Master of Science in International Business Economics - Warszawa - Mazowieckie

Studia II Stopnia - Master of Science in International Business Economics

Bezpośredni kontakt z przedstawicielem WSHiP-Wyższa Szkoła Handlu i Prawa im. Ryszarda Łazarskiego w Warszawie

Aby się skontaktować, należy najpierw zaakceptować Politykę prywatności

Szczegóły Studia II Stopnia - Master of Science in International Business Economics - W ciągu tygodnia - Warszawa - Mazowieckie

 • Cele
  Master of Science in International Business Economics to studia drugiego stopnia (uzupełniające magisterskie) stacjonarne w zakresie biznesu międzynarodowego, prowadzone w języku angielskim i akredytowane przez Univesity of Wales w Wielkiej Brytanii. Absolwenci programu otrzymają dyplom Master of Science in International Business Economics Univesity of Wales. Cel studiów to wykształcenie profesjonalistów przygotowanych do pracy w szeroko pojętym biznesie, szczególnie w międzynarodowych korporacjach oraz firmach specjalizujących się w handlu zagranicznym. Dzięki znakomitym nauczycielom akademickim, wywodzącym się z najlepszych polskich i zagranicznych uczelni, posiadającym doświadczenie w pracy na wysokich stanowiskach w biznesie i administracji publicznej, studenci nabywają praktyczne umiejętności analityczne, niezbędne do funkcjonowania na rynku międzynarodowym.
 • Profil słuchacza / Wymogi
  Aby zostać studentem Uczelni Łazarskiego, należy złożyć dokumenty, potwierdzić znajomość języka angielskiego na poziomie przynajmniej A2, wnieść opłaty – wpisowe i minimum pierwszą ratę opłaty za studia, potwierdzić podpisem odbiór regulaminu studiów oraz okazać dowód osobisty (mężczyźni również książeczkę wojskową). Przy zapisie na studia drugiego stopnia (uzupełniające magisterskie) dodatkowo należy złożyć odpis dyplomu ukończenia studiów pierwszego stopnia (licencjackich).
 • Tutuł uzyskany
  Magister oraz tytuł Master of Science wydany przez Unviersity of Wales.
 • Szczegółowe informacje
  semestr 1 i semestr 2/semester

  Obowiązkowy/required Modern Microeconomics
  required Contemporary
  Macroeconomics
  required Research Methods
  required Critical Thinking for Leaders and Managers
  required The Basics of Economic Modeling
  required Corporate Finance (module taught in the 2nd semester)
  required Advanced English
  required Academic Writing
  Do wyboru/elective Globalization, Government and Business Strategy
  elective Chinese Civilization
  elective Management of International Finance
  elective International Capital Market
  electłve Risk Reduction in Business: Macroeconomics Approach
  elective International Trade and Development
  Elective EU Policies
  elective The Economics of Public Issues
  elective International Marketing
  elective E-business
  Praca dyplomowa (około 20 000 słów)/Dissertation (Approx. 20 000 worlds

  # Sylwetka absolwenta
  Absolwenci studiów Master of Science in International Business Economics to uznani zarówno na polskim, jak i międzynarodowym rynku gruntownie wykształceni specjaliści, posiadający umiejętności pozwalające na podejmowanie odpowiedzialnej i samodzielnej pracy w różnych środowiskach, specjaliści w zakresie takich dziedzin, jak ekonomia, marketing, zarządzanie finansami. Wszyscy dotychczasowi absolwenci studiów MSc znaleźli dobrze płatną, satysfakcjonującą pracę w Polsce, Europie, a także w Stanach Zjednoczonych.

  # Dyplom University of Wales
  Studenci Master of Science in International Business Economics uzyskają dyplom University of Wales po złożeniu pracy dyplomowej, napisanej w języku angielskim. Praca dyplomowa jest sprawdzana zarówno przez polskich nauczycieli akademickich (wykładających przedmioty obejmujące program studiów Master of Science in International Business Economics), jak i tzw. egzaminatora zewnętrznego, reprezentującego uniwersytet brytyjski.

  # Polski dyplom Uczelni Łazarskiego
  Studenci zainteresowani uzyskaniem polskiego dyplomu magisterskiego na kierunku ekonomia są zobligowani do studiowania o semestr dłużej (czwarty semestr). Na trzecim i czwartym semestrze zaliczają ok. 350 godzin dodatkowych zajęć, prowadzonych głównie w języku polskim na uzupełniających studiach magisterskich.

Inne informacje związane z Handel Międzynarodowy

Używamy ciasteczek własnych oraz ciasteczek stron trzecich w celu doskonalenia naszych usług.
Kontynuując przeglądanie strony, automatycznie wyrażasz zgodę na wykorzystanie ciasteczek.
Zobacz więcej  |