Handel Zagraniczny - Studia I Stopnia

Bezpośredni kontakt z przedstawicielem Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Płocku

Aby się skontaktować, należy najpierw zaakceptować Politykę prywatności

Szczegóły Handel Zagraniczny - Studia I Stopnia - W ciągu tygodnia - Płock - Mazowieckie

  • Praktyki
    Studia prowadzone w systemie dziennym i zaocznym.
  • Szczegółowe informacje
    Program studiów obejmuje zajęcia z dziedziny międzynarodowych stosunków gospodarczych, prawnych uregulowań handlu zagranicznego, marketingu, transakcji handlu zagranicznego, rozliczeń międzynarodowych, finansów przedsiębiorstw uczestniczących w obrotach zagranicznych. Student zdobywa wiedzę z zakresu ekonomii i zarządzania, finansów międzynarodowych, prawa gospodarczego, finansowego, bankowego i cywilnego. Studia na tej specjalności dają także szeroką wiedzę z zakresu międzynarodowej współpracy gospodarczej, a także współpracy w Unii Europejskiej.

    Zdobyta wiedza umożliwi absolwentom wykonywanie analiz rynków zagranicznych, prowadzenia negocjacji i zawierania umów handlowych z partnerami zagranicznymi, marketing i promocję produktów na rynkach eksportowych, transakcji w handlu zagranicznym oraz wybór optymalnych form jej finansowania. Ważnym elementem kształcenia jest nabycie praktycznych umiejętności w obsłudze komputera, doskonalenie umiejętności językowych a także wykorzystywania Internetu dla potrzeb biznesu.

    Studia na specjalności Handel zagraniczny dają szansę otrzymania interesującej pracy przede wszystkim w przedsiębiorstwach i instytucjach współpracujących z zagranicą, przedsiębiorstwach prowadzących handel w ramach Unii Europejskiej, w organizacjach i instytucjach międzynarodowych, bankach, ale również w przedsiębiorstwach i instytucjach zorientowanych na rynek krajowy.

Inne informacje związane z handel międzynarodowy

Używamy ciasteczek własnych oraz ciasteczek stron trzecich w celu doskonalenia naszych usług.
Kontynuując przeglądanie strony, automatycznie wyrażasz zgodę na wykorzystanie ciasteczek.
Zobacz więcej  |