Home > Studia II Stopnia > Analiza i Ocena Projektów > Warszawa > Studia II Stopnia- Analiza finansowa i inwestycje kapitałowe - Warszawa - Mazowieckie

Studia II Stopnia- Analiza finansowa i inwestycje kapitałowe

Bezpośredni kontakt z przedstawicielem Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania w Warszawie

Aby się skontaktować, należy najpierw zaakceptować Politykę prywatności

Szczegóły Studia II Stopnia- Analiza finansowa i inwestycje kapitałowe - W ciągu tygodnia - Warszawa - Mazowieckie

 • Szczegółowe informacje
  Charakterystyka

  Podstawowym zadaniem kadry kierowniczej i zarządzającej jest podejmowanie decyzji inwestycyjnych przygotowanych w oparciu o rzetelną analizę finansową przedsiębiorstwa. Studia mają na celu zapoznanie słuchaczy z możliwościami wykorzy­stania narzędzi analizy finansowej w procesie podejmowania decyzji inwestycyjnych. Program obejmuje rozległą tematykę z zakresu finansów, ukierunkowaną na praktyczne stosowanie dostępnych instrumentów finansowych. Uczy, w jaki sposób dokonywać trafnych decyzji inwestycyjnych i wybierać najbardziej skuteczne metody prowadzenia strategii finansowej przedsiębiorstwa.
  Perspektywy zawodowe

  Absolwenci mogą ubiegać się o zatrudnienie na samodzielnych stanowiskach w działach analitycznych, finansowych i inwestycyjnych banków, funduszy powierniczych i inwestycyjnych, domów maklerskich, powszechnych towarzystw emerytalnych i spółek giełdowych. Absolwenci kierunku "analiza finansowa i inwestycje kapitałowe" to przyszli maklerzy giełdowi, doradcy inwestycyjni, analitycy finansowi oraz sprawni menedżerowie różnych przedsiębiorstw, umiejętnie zarządzający własnymi i powierzonymi środkami finansowymi.
  Program nauczania

  Przedmioty specjalnościowe

      - polityka pieniężna
      - prawo finansowe
      - zarządzanie instytucjami kredytowymi
      - prawo papierów wartościowych
      - rynek papierów wartościowych w Polsce
      - analiza techniczna
      - strategie inwestycyjne
      - międzynarodowy system walutowy
      - teorie i polityka kursu walutowego

  Informacje dodatkowe

  Studia z zakresu Analizy finansowej i inwestycji kapitałowych prowadzone są w ramach kierunku studiów "finanse i rachunkowość". Studia prowadzone są w systemie dziennym, wieczorowym i zaocznym.

  2-letnie uzupełniające studia magisterskie na kierunku "finanse i rachunkowość" skierowane są do osób posiadających tytuł licencjata dowolnego kierunku studiów lub tytuł równoważny dowolnej uczelni.

Inne informacje związane z Analiza i Ocena Projektów

Używamy ciasteczek własnych oraz ciasteczek stron trzecich w celu doskonalenia naszych usług.
Kontynuując przeglądanie strony, automatycznie wyrażasz zgodę na wykorzystanie ciasteczek.
Zobacz więcej  |