Studia I Stopnia-Obsługa Ruchu Turystycznego

Bezpośredni kontakt z przedstawicielem Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie

Aby się skontaktować, należy najpierw zaakceptować Politykę prywatności

Szczegóły Studia I Stopnia-Obsługa Ruchu Turystycznego - W ciągu tygodnia - Rzeszów - Podkarpackie

 • Cele
  Studiując na tym kierunku nauczysz się kierować, samodzielnie planować i realizować przedsięwzięcia w zakresie turystyki, wykorzystywać nowoczesne środki przekazu oraz biegle posługiwać się językami obcymi. Otrzymasz szczegółową wiedzę podporządkowaną konkretnym wymaganiom związanym z określonymi zawodami. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę krajową oraz zagraniczną.
 • Profil słuchacza / wymogi
  Rekrutacja odbywa się na podstawie konkursu świadectw dojrzałości i świadectw ukończenia szkoły średniej w zależności czy kandydat zdaje nową czy starą maturę. Wyniki z postępowania kwalifikacyjnego zostaną ogłoszone 7 sierpnia 2009 r. Kandydaci powinni złożyć następujące dokumenty: * świadectwo dojrzałości i świadectwo ukończenia szkoły średniej (w oryginale lub w odpisie lub świadectwo potwierdzone notarialnie), * podanie na obowiązującym formularzu WSIiZ (dostępnym w punkcie rekrutacyjnym oraz w internecie), * zaświadczenie lekarskie z bieżącego roku na wszystkie kierunki; od kandydatów ubiegających się o przyjęcie na Ratownictwo medyczne lub Zdrowie publiczne (specjalności: kosmetologia, promocja zdrowia z fizjoterapią, ochrona zdrowia niepełnosprawnych i starszych) wymagane jest zaświadczenie z Poradni Medycyny Pracy wraz z adnotacją na zaświadczeniu o wybranej specjalności - zaświadczenie musi być ważne na okres trwania studiów * 2 fotografie (kolor, białe tło, ciemne okrycie) w tym aktualną fotografię, zgodną z wymaganiami stosowanymi przy wydawaniu dowodów osobistych, * kserokopię dowodu osobistego lub paszportu, * kserokopię pokwitowania wpłaty wpisowego
 • Tutuł uzyskany
  Licencjat
 • Szczegółowe informacje
  Studia I Stopnia
  Kierunek-Turystyka i Rekreacja
  Specjalizacja-Obsługa Ruchu Turystycznego

  Zdobędziesz wiedzę teoretyczną z dziedziny usług turystycznych. Dzięki nowoczesnym metodom nauczania i wykorzystaniu najnowszych technologii, będziesz przygotowany do pracy na rynku Zjednoczonej Europy. Celem zajęć jest również poznanie wybranych metod i technik obsługi uczestnika turystyki, standardów stosowanych w obsłudze oraz strategii ich poprawy.

  W programie studiów m.in.:

  * programowanie i obsługa ruchu turystycznego,
  * geografia turystyczna,
  * systemy rezerwacji i dystrybucji,
  * zasady gościnności i obsługi klienta
  .

  Specjalność realizowana jest od 5. semestru na studiach I stopnia.


  A co po studiach?

  Jako absolwent będziesz przygotowany do pracy w jednostkach obsługi ruchu turystycznego, ośrodkach rekreacyjnych oraz w instytucjach specjalizujących się w organizacji i rozwoju turystyki.

Inne informacje związane z zarządzanie turystyką

Używamy ciasteczek własnych oraz ciasteczek stron trzecich w celu doskonalenia naszych usług.
Kontynuując przeglądanie strony, automatycznie wyrażasz zgodę na wykorzystanie ciasteczek.
Zobacz więcej  |