Studia I Stopnia- Ekonomika Hotelarstwa - Zaoczne

Bezpośredni kontakt z przedstawicielem WSB- Wyższa Szkoła Biznesu im. BP. Jana Chrapka w Radomiu

Aby się skontaktować, należy najpierw zaakceptować Politykę prywatności

Szczegóły Studia I Stopnia- Ekonomika Hotelarstwa - Zaoczne - Radom - Mazowieckie

  • Cele
    Studia na specjalności "Ekonomika Hotelarstwa" mają za zadanie przygotować wysokiej klasy specjalistów zdolnych do organizowania i samodzielnego kierowania hotelami, przedsiębiorstwami gastronomicznymi i turystycznymi oraz usługami turystycznymi.
  • Profil słuchacza / wymogi
    Wymagane dokumenty: - świadectwo dojrzałości w oryginale, lub odpis - dowód osobisty, (kserokopia) - książeczka wojskowa, (kserokopia) - kwestionariusz WSB (wypełniany na miejscu), - aktualne zaświadczenie lekarskie, - 4 zdjęcia (format 35 x 45 mm)
  • Tutuł uzyskany
    Licencjat
  • Szczegółowe informacje
      Ekonomika hotelarstwa

    Studia na Wydziale Nauk Ekonomicznych pozwalają na zdobycie gruntownej wiedzy w zakresie nauk ekonomicznych na przykład: w zakresie prawa bankowego, zarządzania finansami banków, organizacji i finansów firm ubezpieczeniowych, prowadzenia rachunkowości firm, przedsiębiorstw i biur rachunkowych.

          Przekazujemy studentom konkretne umiejętności prowadzenia firmy i osiągnięcia sukcesu na           kierowniczych stanowiskach w przedsiębiorstwach krajowych i zagranicznych.

         Kształcimy nowoczesną kadrę specjalistów ubezpieczeniowych, rachunkowych i finansowych.

         Absolwenci są przygotowani do pracy we wszystkich instytucjach i organizacjach gospodarczych, społecznych oraz w administracji.

    Osoba kończąca studia posiada szeroki zakres wiedzy hotelarskiej i umiejętności zawodowe, wykazuje zdolności menedżerskie (umiejętność nie tylko zarządzania usługami hotelarskimi, ale także samodzielnego kreowania tych usług), posiadać umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji i działania, umie nawiązywać kontakty i współpracę z różnymi kontrahentami, partnerami branży.Absolwent specjalności poznaje potrzeby klientów i umie kierować podażą usług zapewniając satysfakcję klientowi. Wśród istotnych elementów nabytej wiedzy specjalistycznej, należy podkreślić, że absolwent dysponować będzie wiedzą o najnowocześniejszych zasadach zarządzania personelem pracującym w bezpośrednim kontakcie z klientami. Absolwent będzie także znał i rozumiał problemy etyki zawodowej. W nabyciu tych umiejętności pomocna będzie miedzy innymi wiedza z zakresu: hotelarstwa, ekonomii, prawa, kształtowania jakości towarów i usług, technologii gastronomicznej, projektowania i zarządzania przedsiębiorstwem. Wśród przedmiotów specjalizacyjnych, wymaganych programem studiów, są organizacja i technika pracy w hotelarstwie, wyposażenie obiektów hotelarskich, zarządzanie w hotelarstwie, rynki i produkt hotelarski oraz żywność i żywienie w turystyce. Konieczne jest również przyswojenie przez studenta zagadnień związanych z bezpieczeństwem usług hotelarskich.

          Absolwenci przygotowani są do podejmowania pracy w obiektach hotelarskich oraz innych, świadczących usługi hotelarskie. Dotyczy to zarówno małych indywidualnych obiektów hotelarskich, jak i dużych struktur sieciowych.W placówkach tych mogą realizować różne zadania oraz pełnić funkcje o bardzo zróżnicowanym charakterze. Miejscami zatrudnienia mogą być także: inne przedsiębiorstwa branży, świadczące usługi dla turystów a także administracja samorządowa, biura turystyczne oraz statki pasażerskie. Mogą również kierować serwisem podróżniczym w instytucjach, które samodzielnie zajmują się realizacją usług w innych sektorach i produkcją .

     
     

        

Inne informacje związane z ekonomia

Używamy ciasteczek własnych oraz ciasteczek stron trzecich w celu doskonalenia naszych usług.
Kontynuując przeglądanie strony, automatycznie wyrażasz zgodę na wykorzystanie ciasteczek.
Zobacz więcej  |