Studia I Stopnia - Administracja - Specjalność Administracja Bezpieczeństwa Publicznego

Bezpośredni kontakt z przedstawicielem WSHE - Wyższa Szkoła Humanistyczno-Ekonomiczna

Aby się skontaktować, należy najpierw zaakceptować Politykę prywatności

Szczegóły Studia I Stopnia - Administracja - Specjalność Administracja Bezpieczeństwa Publicznego - W ciągu tygodnia - Włocławek - Kujawsko-Pomorskie

  • Tutuł uzyskany
    Licencjat
  • Szczegółowe informacje
    Administracja bezpieczeństwa publicznego

    Ta nowa na Wydziale Nauk Społecznych i Technicznych specjalność jest niezwykle atrakcyjna ze względu na aktualność zagadnień podejmowanych w trakcie kształcenia. Student może liczyć na zdobycie niezbędnej wiedzy z zakresu prawa karnego i postępowania karnego, w tym także procedurę w sprawach wykroczeń i postępowanie w sprawach nieletnich. Niezwykle atrakcyjnym przedmiotem w ramach tej specjalności jest na pewno kryminalistyka, której znajomość ułatwi absolwentom pracę w takich organach jak policja, sądy, organy nadzoru bezpieczeństwa publicznego. Studenci zgłębiają również tajniki funkcjonowania wprowadzanej w życie ustawy o ochronie danych osobowych.

    W trakcie trzyletnich studiów absolwenci uzyskują szeroką wiedzę dotyczącą kierowania zespołami ludzkimi w administracji wyższego szczebla (gminie, powiecie, województwie, centrali), a także w instytucjach i organizacjach dotyczących ubezpieczeń, bankowości, finansów, w firmach nadzorczych i kontrolnych. Posługiwanie się językiem obcym, umiejętność korzystania z techniki komputerowej, poznawanie metod badań społecznych, wyrobienie nawyku korzystania z literatury - to walory studiowania na kierunku administracja.

Inne informacje związane z Administracja Publiczna - ogólne

Używamy ciasteczek własnych oraz ciasteczek stron trzecich w celu doskonalenia naszych usług.
Kontynuując przeglądanie strony, automatycznie wyrażasz zgodę na wykorzystanie ciasteczek.
Zobacz więcej  |