Przedlicencyjne Warsztaty EEG dla Lekarzy

Bezpośredni kontakt z przedstawicielem AKSON Ośrodek Kształcenia Medycznego

Aby się skontaktować, należy najpierw zaakceptować Politykę prywatności

Szczegóły Przedlicencyjne Warsztaty EEG dla Lekarzy - W ciągu tygodnia - Milanówek - Mazowieckie

 • Szczegółowe informacje
  Ośrodek Kształcenia Medycznego AKSON oraz Polskie Towarzystwo Neurofizjologii Klinicznej  zapraszają na 3 dniowe, przedlicencyjne Warsztaty EEG z zakresu metodyki, rejestracji i analizy EEG, które są formą doskonalenia diagnostycznego dla lekarzy i techników EEG, ale także okazją do wymiany uwag i doświadczeń. 

  Zaproszenie kierujemy zarówno do naszych Użytkowników, jak i wszystkich lekarzy i techników chcących pogłębić swoją wiedzę oraz umiejętności z zakresu diagnostyki elektroencefalografii, a także do osób, które odbyły szkolenie podstawowe w ośrodkach akredytowanych przez Zarząd PTNK.

  Serdecznie zapraszamy do współpracy i uczestnictwa w Warsztatach EEG
  Warsztaty EEG są formą doskonalenia diagnostycznego dla lekarzy. Obejmują teoretyczne i praktyczne zagadnienia z zakresu elektroencefalografii dorosłych i dzieci, ze szczególnym uwzględnieniem praktycznej strony analizy zapisu EEG w zakresie techniki, zasad opisu, oceny i interpretacji badań EEG.
   
  Na zajęciach przedstawiana i omawiana jest wieloletnia dokumentacja badań EEG z pełnego zakresu zagadnień diagnostyki neurofizjologicznej. Oprócz materiałów przygotowanych przez wykładowców, mile widziane będą zapisy z Państwa pracowni, które sprawiły trudności w ocenie.

Inne informacje związane z Neurologia

Używamy ciasteczek własnych oraz ciasteczek stron trzecich w celu doskonalenia naszych usług.
Kontynuując przeglądanie strony, automatycznie wyrażasz zgodę na wykorzystanie ciasteczek.
Zobacz więcej  |