Home > Podyplomowe > Fizjoterapia > Zaoczne > Bydgoszcz > Nowoczesne metody fizjoterapii w leczeniu układu ruchu - Bydgoszcz - Kujawsko-Pomorskie

Nowoczesne metody fizjoterapii w leczeniu układu ruchu - Zaoczne

Bezpośredni kontakt z przedstawicielem Wyższa Szkoła Nauk o Zdrowiu w Bydgoszczy

Aby się skontaktować, należy najpierw zaakceptować Politykę prywatności

Szczegóły Nowoczesne metody fizjoterapii w leczeniu układu ruchu - Zaoczne - Bydgoszcz - Kujawsko-Pomorskie

 • Cele
  Celem kursu jest przygotowanie wysokospecjalistycznej kadry do pracy z największą grupą pacjentów – pacjentów z zespołami bólowymi układu ruchu. Absolwenci zdobędą wiedzę i umiejętności pozwalające na mechaniczne diagnozowanie zaburzeń funkcjonalnych układu ruchu i ich leczenie w sposób bezpieczny i skuteczny, przygotowanie spersonalizowanych zaleceń i zestawu ćwiczeń dla pacjenta jako kontynuacji leczenia, oraz bedą w stanie profesjonalnie współpracować przy prowadzeniu pacjentów przygotowanych do operacji jak i pooperacyjnych.
 • Profil słuchacza / Wymogi
  Osób posiadających odpowiednie podstawy zawodowe – fizjoterapeuci, rehabilitanci, masażyści, lekarze itp.
 • Szczegółowe informacje
  Przedstawienie szerokiego wyboru bezpiecznych i skutecznych metod terapii pozwoli na znalezienie metody odpowiedniej dla każdego pacjenta; ułatwi również wybór dalszej drogi kształcenia w zakresie pełnych kursów wybranych metod terapeutycznych.
  Program kursu realizowany przez Wyższą Szkołę Nauk o Zdrowiu w Bydgoszczy obejmuje: -dwa semestry - w systemie niestacjonarnym- zjazdy (sobota-niedziela), - obciążenie dydaktyczne ogółem w dwóch semestrach -199 godzin zajęć dydaktyczno-praktycznych.

Inne informacje związane z Fizjoterapia

Używamy ciasteczek własnych oraz ciasteczek stron trzecich w celu doskonalenia naszych usług. Kontynuując przeglądanie strony, automatycznie wyrażasz zgodę na wykorzystanie ciasteczek. Zobacz więcej  |