Mechanika i Budowa Maszyn - Specjalizacja Pojazdy i Maszyny Robocze - Studia Inżynierskie

Bezpośredni kontakt z przedstawicielem Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Stanisława Staszica w Pile

Aby się skontaktować, należy najpierw zaakceptować Politykę prywatności

Szczegóły Mechanika i Budowa Maszyn - Specjalizacja Pojazdy i Maszyny Robocze - Studia Inżynierskie - W ciągu tygodnia - Piła - Wielkopolskie

 • Szczegółowe informacje
  POJAZDY I MASZYNY ROBOCZE - program studiów umożliwia zdobycie gruntownej wiedzy inżynierskiej, dzięki której absolwent może samodzielnie rozwiązywać problemy w eksploatacji pojazdów i maszyn roboczych, kierować zespołami ludzkimi i wdrażać innowacje techniczne. Dzięki zdobytym kwalifikacjom absolwent ma możliwość podjęcia pracy w firmach transportowych, w zapleczu obsługowo - naprawczym pojazdów i maszyn roboczych oraz zakładach motoryzacyjnych.

  ORGANIZACJA I PRZEBIEG STUDIÓW
  Stacjonarne studia na specjalności obejmują 7 semestrów zajęć dydaktycznych (wykłady, ćwiczenia, projekty, seminaria i laboratoria) oraz 8 tygodni praktyki zawodowej. Na program studiów składają się przedmioty z edukacji podstawowej, gdzie student uzyskuje wiedzę z zakresu przedmiotów ogólnych i podstawowych. W ramach edukacji inżynierskiej student uzyskuje wiedzę z zakresu przedmiotów kierunkowych, dotyczących zagadnień wykorzystania metod komputerowych w projektowaniu maszyn.

  Studia niestacjonarne obejmują treści programowe przedmiotów podstawowych i kierunkowych studiów stacjonarnych. Zajęcia na studiach niestacjonarnych odbywają się z reguły dwa razy w miesiącu (piątek po południu, sobota i niedziela).

  Formą rozliczenia poszczególnych przedmiotów jest egzamin lub zaliczenie. Po trzecim roku studiów studenci odbywają 8-tygodniową praktykę zawodową, związaną z wdrażaniem się do pracy zawodowej.

Inne informacje związane z Mechanika i Budowa Maszyn

Używamy ciasteczek własnych oraz ciasteczek stron trzecich w celu doskonalenia naszych usług.
Kontynuując przeglądanie strony, automatycznie wyrażasz zgodę na wykorzystanie ciasteczek.
Zobacz więcej  |