Mechanika i Budowa Maszyn - Specjalizacja Metody Komputerowe w Projektowaniu Maszyn - Studia Inżynierskie

Bezpośredni kontakt z przedstawicielem Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Stanisława Staszica w Pile

Aby się skontaktować, należy najpierw zaakceptować Politykę prywatności

Szczegóły Mechanika i Budowa Maszyn - Specjalizacja Metody Komputerowe w Projektowaniu Maszyn - Studia Inżynierskie - W ciągu tygodnia - Piła - Wielkopolskie

 • Szczegółowe informacje
  METODY KOMPUTEROWE W PROJEKTOWANIU MASZYN - studenci na tej specjalności poznają współczesne metody numerycznego modelowania obiektów technicznych, powiązane z nimi techniki komputerowe oraz standardowe oprogramowanie komputerowe związane z projektowaniem układów mechanicznych. Dzięki zdobytym kwalifikacjom absolwent ma możliwość podjęcia pracy w biurach konstrukcyjnych, zespołach badawczo - rozwojowych oraz w zespołach przygotowania zaplecza technicznego produkcji.

  ORGANIZACJA I PRZEBIEG STUDIÓW
  Stacjonarne studia na specjalności Metody Komputerowe w Projektowaniu Maszyn obejmują 7 semestrów zajęć dydaktycznych (wykłady, ćwiczenia, projekty, seminaria i laboratoria) oraz 8 tygodni praktyki zawodowej. Na program studiów składają się przedmioty z edukacji podstawowej, gdzie student uzyskuje wiedzę z zakresu przedmiotów ogólnych i podstawowych. W ramach edukacji inżynierskiej student uzyskuje wiedzę z zakresu przedmiotów kierunkowych, dotyczących zagadnień wykorzystania metod komputerowych w projektowaniu maszyn.

  Studia niestacjonarne obejmują treści programowe przedmiotów podstawowych i kierunkowych studiów stacjonarnych. Zajęcia na studiach niestacjonarnych odbywają się z reguły dwa razy w miesiącu (piątek po południu, sobota i niedziela).

  Formą rozliczenia poszczególnych przedmiotów jest egzamin lub zaliczenie. Po trzecim roku studiów studenci odbywają 8-tygodniową praktykę zawodową, związaną z wdrażaniem się do pracy zawodowej.

Inne informacje związane z mechanika i budowa maszyn

Używamy ciasteczek własnych oraz ciasteczek stron trzecich w celu doskonalenia naszych usług.
Kontynuując przeglądanie strony, automatycznie wyrażasz zgodę na wykorzystanie ciasteczek.
Zobacz więcej  |