Home > Język > Języki - Inne > Kraków > Kursy Językowe dla Lekarzy i Pielęgniarek - Kraków - Małopolskie

Kursy Językowe dla Lekarzy i Pielęgniarek

Bezpośredni kontakt z przedstawicielem Szkoła Języków Obcych "Mały Rynek"

Aby się skontaktować, należy najpierw zaakceptować Politykę prywatności

Szczegóły Kursy Językowe dla Lekarzy i Pielęgniarek - W ciągu tygodnia - Kraków - Małopolskie

 • Szczegółowe informacje

  Program kursu obejmuje zakres języka angielskiego (szwedzki, norweski – na życzenie) niezbędny dla personelu medycznego:

  I. Słownictwo obejmujące anatomię i fizjologię
  II. Lekarz i jego pacjent (wywiad medyczny, badanie, diagnozowanie, porady)
  III. Praktyka medyczna (choroby, dysfunkcje, zabiegi medyczne)
  IV. Brytyjska służba medyczna (struktura)

  Kursy prowadzone są na wszystkich stopniach zaawansowania, w grupach 6-12-osobowych. Zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu po 90 min. lub 1 raz w tygodniu w bloku 4 godzin.

  Słuchacze wyposażani są nieodpłatnie w materiały dydaktyczne. Mają dostęp do biblioteki i videoteki szkolnej, gdzie oprócz materiałów uzupełniających do kursu (testy, ćwiczenia, gramatyki, słowniki) znajdą pozycje z literatury pięknej, beletrystykę, czasopisma w wersji oryginalnej.

  W trakcie trwania kursu Słuchacze poddawani są testom diagnostycznym określającym postęp, pozostając pod stałą opieką lektora, który służy pomocą merytoryczną, np. przy wyborze materiałów uzupełniających.

  Kurs kończy się egzaminem pisemnym i ustnym. Słuchacze otrzymują certyfikat wraz z raportem postępów i zaleceniami co do kontynuacji nauki.

Inne informacje związane z Języki - Inne

Używamy ciasteczek własnych oraz ciasteczek stron trzecich w celu doskonalenia naszych usług. Kontynuując przeglądanie strony, automatycznie wyrażasz zgodę na wykorzystanie ciasteczek. Zobacz więcej  |