Home > Język > Angielski > Korespondencyjnie > Kurs Angielskiego Kraków - Korespondencyjnie

Kurs Angielskiego Kraków - Korespondencyjnie

Bezpośredni kontakt z przedstawicielem Szkoła Języków POLIGLOTA

Aby się skontaktować, należy najpierw zaakceptować Politykę prywatności

Szczegóły Kurs Angielskiego Kraków - Online

 • Cele
  Kursy języka angielskiego prowadzone są na wszystkich poziomach zaawansowania, od podstawowego (elementary), przez poziomy średnie (pre-intermediate, intermediate, upper-intermediate) do poziomów certyfikatowych (Cambridge FCE, CAE, CPE).
 • Szczegółowe informacje
  Metoda stosowana przez lektorów na wszystkich poziomach zaawansowania (także początkującym) główny nacisk kładzie na rozwijanie umiejętności komunikowania się w języku angielskim.

  Jednocześnie doskonalone są pozostałe umiejętności: rozumienie tekstu słuchanego, czytanego oraz tworzenie wypowiedzi pisemnych.

  Rozwijanie i ćwiczenie innych integralnych aspektów języka, jak gramatyka, słownictwo, wymowa, odbywa się w sposób zintegrowany na każdych zajęciach. Umiejętność praktycznego stosowania reguł języka traktowana jest jako jeden z priorytetów.


  Uczestnicy wszystkich kursów mają również możliwość doskonalić swoją umiejętność mówienia w języku angielskim na dodatkowych darmowych konwersacjach, prowadzonych zawsze przez lektora native speaker i odbywających się raz w tygodniu przez cały rok.

Inne informacje związane z Angielski

Używamy ciasteczek własnych oraz ciasteczek stron trzecich w celu doskonalenia naszych usług.
Kontynuując przeglądanie strony, automatycznie wyrażasz zgodę na wykorzystanie ciasteczek.
Zobacz więcej  |