Información

Szkoła Języków Obcych „Mały Rynek” powstała w 1992 roku jako jedna z pierwszych prywatnych szkół językowych w Krakowie. Ulokowała się w zabytkowych kamieniczkach na Małym Rynku, w sercu Starego Krakowa.

Pisze o sobie:

Dostojeństwo miejsca, dobre tradycje edukacyjne, z których słynie nasze miasto - to zobowiązuje. Nam są bliskie od samego początku. Staliśmy się ich częścią.

Kursy w „Małym Rynku” – to efektywna nauka starannie dobranymi metodami przy dźwiękach hejnału; to nowoczesne wyposażenie w pięknych wnętrzach, które są pełnym życia i czaru świadkiem historii Krakowa. „Mały Rynek” – to kursy specjalistyczne i nauczanie języków w firmach; to partner ponad 100 szkół na całym świecie; to także organizator i patron ciekawych imprez językowych.

Minęło 15 lat obecności Szkoły Języków Obcych „Mały Rynek” na krakowskim rynku edukacyjnym. W tym czasie z naszych usług skorzystało wiele tysięcy Krakowian: dużych i małych: około 5000 dzieci i młodzieży spędzało wakacje z angielskim i niemieckim w Vyśnych Rużbachach na Słowacji; ponad 2000 osób - studentów i ludzi wielu profesji - wyjechało z nami na kursy do międzynarodowych szkół językowych za granicę; kilkanaście tysięcy przeszło przez naszą recepcję...

Oferta szkoleniowa

Używamy ciasteczek własnych oraz ciasteczek stron trzecich w celu doskonalenia naszych usług.
Kontynuując przeglądanie strony, automatycznie wyrażasz zgodę na wykorzystanie ciasteczek.
Zobacz więcej  |