Home > Język > Języki - Inne > Kraków > Kurs Językowy dla Pracowników Nieruchomości - Kraków - Małopolskie

Kurs Językowy dla Pracowników Nieruchomości

Bezpośredni kontakt z przedstawicielem Szkoła Języków Obcych "Mały Rynek"

Aby się skontaktować, należy najpierw zaakceptować Politykę prywatności

Szczegóły Kurs Językowy dla Pracowników Nieruchomości - W ciągu tygodnia - Kraków - Małopolskie

 • Profil słuchacza / Wymogi
  Dla pracowników biur nieruchomości stworzony został specjalny program kursów językowych uwzględniający tematykę i słownictwo ściśle związane ze specyfiką tego rodzaju działalności.
 • Szczegółowe informacje
  Proponowane języki:

  angielski niemiecki norweski

   Program kursu językowego obejmuje następujące zagadnienia:

     1. Wszelkie rodzaje nieruchomości oraz pomieszczeń wraz z podaniem wielkości w m2, stopach, arach, akrach
     2. Ogólny opis zalet danej nieruchomości: lokalizacja, dojazd, okolica
     3. Umawianie się z klientem na spotkanie: data, godzina, miejsce
     4. Oprowadzanie potencjalnych nabywców po domu/mieszkaniu/lokalu z uwzględnieniem opisu sprzętu i urządzeń, udogodnień technicznych
     5. Zagadnienia prawne: rodzaje umów (np. pośrednictwa, przedwstępna, różne rodzaje dokumentów wymaganych do transakcji nazwy z ogólnym tłumaczeniem zawartości), np. odpis z Księgi Wieczystej, wypis z ewidencji gruntów, różne zaświadczenia z Urzędu Skarbowego, z Urzędu Miasta
     6. Negocjowanie np. prowizji, ceny

  Kursy prowadzone są na wszystkich stopniach zaawansowania, w grupach 6-12-osobowych. Zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu po 90 min. lub 1 raz w tygodniu w bloku 4 godzin.

  Słuchacze wyposażani są nieodpłatnie w materiały dydaktyczne. Mają dostęp do biblioteki i videoteki szkolnej, gdzie oprócz materiałów uzupełniających do kursu (testy, ćwiczenia, gramatyki, słowniki) znajdą pozycje z literatury pięknej, beletrystykę, czasopisma w wersji oryginalnej.

  W trakcie trwania kursu Słuchacze poddawani są testom diagnostycznym określającym postęp, pozostając pod stałą opieką lektora , który służy pomocą merytoryczną, np. przy wyborze materiałów uzupełniających.

  Kurs kończy się egzaminem pisemnym i ustnym. Słuchacze otrzymują certyfikat wraz z raportem postępów i zaleceniami co do kontynuacji nauki.

Inne informacje związane z Języki - Inne

Używamy ciasteczek własnych oraz ciasteczek stron trzecich w celu doskonalenia naszych usług. Kontynuując przeglądanie strony, automatycznie wyrażasz zgodę na wykorzystanie ciasteczek. Zobacz więcej  |