Idź do home > Szkoły - Polska > LUC - CE Consulting

Informacje

Od chwili wejścia do Unii Europejskiej, obowiązują w Polsce nowe przepisy dotyczące bezpieczeństwa produktów. Dotyczą one zarówno producentów jak i importerów i inne podmioty uczestniczące w łańcuchu dystrybucji. Jednym z nowych wymogów dla niektórych grup produktów jest obowiązkowe stosowanie oznakowania CE. Dzięki spełnieniu podstawowych wymagań związanych z oznakowaniem CE, polscy przedsiębiorcy mogą, bez dodatkowych ograniczeń, oferować swoje wyroby w Polsce i we wszystkich krajach Wspólnoty Europejskiej.

Nasza firma pragnie pomóc Państwu w spełnieniu tych wymagań i oznaczeniu wyrobów oznakowaniem CE. W tym celu dostarczamy Państwu szeroką wiedzę, praktyczne umiejętności i znakomite narzędzia ułatwiające spełnienie wymagań oznakowania CE.

Firma LUC - CE CONSULTING została założona w Polsce jako partner austriackiej firmy IBF-Automatisierungs- und Sicherheitstechnik GmbH & Co KEG, zajmującej się od 1994r. doradztwem w zakresie oznaczania maszyn i urządzeń oznaczeniem CE oraz rozwojem oprogramowania komputerowego Safexpert, wspomagającego nadawanie oznakowania CE.

Podstawą sukcesu jaki osiągnęła firma IBF na rynkach europejskich jest filozofia naszej działalności, którą najlepiej oddaje niemiecki zwrot "Hilfe zur Selbsthilfe". oznacza to, że:

Celem naszej działalności jest przygotowanie klientów do tego, aby w możliwie najkrótszym czasie, potrafili samodzielnie oznaczać swoje wyroby oznaczeniem CE.

W zakresie oznaczania maszyn i urządzeń oznakowaniem CE ważne jest, aby na bieżąco śledzić nowości i aktualizacje polskiego i unijnego prawa. Tą działalnością zajmuje się właśnie LUC - CE CONSULTING we współpracy z firmą IBF. Dzięki tej współpracy oferujemy naszym klientom godny zaufania serwis informacyjny (CE-InfoService), dzięki któremu będziemy informować Państwa o wszelkich zmianach w systemie prawnym. W ten sposób chcemy podjąć z Państwem długookresową współpracę.

Oferta Edukacyjna

Używamy ciasteczek własnych oraz ciasteczek stron trzecich w celu doskonalenia naszych usług. Kontynuując przeglądanie strony, automatycznie wyrażasz zgodę na wykorzystanie ciasteczek. Zobacz więcej  |