Home > Podyplomowe > Muzyka > Zaoczne > Lublin > Emisja Głosu - Podyplomowe Studia Kwalifikacyjne - Lublin - Lubelskie

Emisja Głosu - Podyplomowe Studia Kwalifikacyjne - Zaoczne

Bezpośredni kontakt z przedstawicielem Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie

Aby się skontaktować, należy najpierw zaakceptować Politykę prywatności

Szczegóły Emisja Głosu - Podyplomowe Studia Kwalifikacyjne - Zaoczne - Lublin - Lubelskie

 • Szczegółowe informacje
  Czas trwania:
  3 semestry

  Opis Studiów:
  Studia przeznaczone są dla nauczycieli akademickich i nauczycieli kolegiów nauczycielskich oraz innych zainteresowanych osób. Celem jest uzyskanie kwalifikacji do nauczania emisji głosu na wydziałach pedagogicznych i w kolegiach nauczycielskich. Warunkiem ukończenia studiów jest uzyskanie zaliczeń z przedmiotów realizowanych podczas studiów oraz dokonanie wymaganych opłat pieniężnych.
  Zajęcia w formie wykładów oraz ćwiczeń i warsztatów odbywać się będą w trakcie sobotnio-niedzielnych zjazdów ( 1 lub 2 razy w miesiącu). Przewidziane są 2 trzydniowe zjazdy.

  Program studiów:
  Program studiów obejmuje 360 godzin dydaktycznych realizowanych w ramach wykładów, ćwiczeń i warsztatów. Obejmuje następujące przedmioty: Emisja głosu indywidualna i zbiorowa, Metodyka emisji głosu, Ortofonia i technika mówienia, Higiena i terapia głosu, Interpretacja tekstu, Teoria komunikacji, Komunikacja interpersonalna, Komunikacja w mediach, Kształtowanie osobowości, Wystąpienia publiczne.

Inne informacje związane z Muzyka

Używamy ciasteczek własnych oraz ciasteczek stron trzecich w celu doskonalenia naszych usług. Kontynuując przeglądanie strony, automatycznie wyrażasz zgodę na wykorzystanie ciasteczek. Zobacz więcej  |