Budownictwo Zrównoważone - Studia Podyplomowe - Zaoczne

Bezpośredni kontakt z przedstawicielem Collegium Mazovia

Aby się skontaktować, należy najpierw zaakceptować Politykę prywatności

Szczegóły Budownictwo Zrównoważone - Studia Podyplomowe - Zaoczne - Siedlce - Mazowieckie

 • Szczegółowe informacje
  Cel studiów:
  Przygotowanie absolwentów do pracy, w której wymagana jest wiedza ogólna z zakresu projektowania oraz wykonawstwa obiektów budowlanych. W trakcie studiów student poznaje technologię procesów budowlanych i sposoby zarządzania tymi procesami. Nabywa wiedzę z zakresu materiałów budowlanych, poznaje podstawy projektowania, uczy się posługiwania inżynierskimi programami komputerowymi do rysunku technicznego (CAD) oraz kosztorysowania (NORMA).
  Studia, uzupełniając wcześniejsze wykształcenie absolwentów, przygotowują do prac międzydyscyplinarnych takich jak: praca w administracji publicznej w referatach budownictwa, handel materiałami budowlanymi oraz nieruchomościami, księgowość firm budowlanych, sfera marketingu i zarządzania w firmach budowlanych, budownictwo w rolnictwie, itp.

  Adresaci studiów:
  Studia podyplomowe z zakresu „Budownictwa zrównoważonego” przeznaczone są dla osób posiadających wyższe wykształcenie (magisterskie, inżynierskie lub licencjackie), dowolnego kierunku, które chciałyby współuczestniczyć w wykonywaniu wszystkich typów obiektów budowlanych, w projektowaniu obiektów użyteczności publicznej, przemysłowych i komunikacyjnych. Studia kierowane są również do osób pragnących podjąć pracę przy organizowaniu produkcji elementów budowlanych oraz pomocy w nadzorze wykonawstwa budowlanego. 

Inne informacje związane z budownictwo

Używamy ciasteczek własnych oraz ciasteczek stron trzecich w celu doskonalenia naszych usług.
Kontynuując przeglądanie strony, automatycznie wyrażasz zgodę na wykorzystanie ciasteczek.
Zobacz więcej  |