Home > Język > Hiszpański > Indywidualnie > Warszawa > Włoski - kurs przygotowawczy CELI - Warszawa - Mazowieckie

Włoski - kurs przygotowawczy CELI - Indywidualnie

Bezpośredni kontakt z przedstawicielem ALEXANDER Szkoła Językowa

Aby się skontaktować, należy najpierw zaakceptować Politykę prywatności

Szczegóły Włoski - kurs przygotowawczy CELI - Indywidualnie - Warszawa - Mazowieckie

 • Szczegółowe informacje
  CELI (Certificato de Conoscenza della Lingua Italiana)
  Certyfikaty te służą osobom studiującym italianistykę lub posługującym się językiem włoskim w pracy i pragnącym sprawdzić swoją znajomość tego języka.

  Są są oficjalnymi egzaminami z języka włoskiego jako języka obcego, opracowanymi przez Uniwersytet dla Obcokrajowców w Perugii, (Universita per Stranieri di Perugia). CELI przeprowadzane są na 5 poziomach zaawansowania, zgodnych z poziomami kompetencji językowej ALTE - Association of Language Testers in Europe.

  Wiele przedsiębiorstw włoskich działających za granicą, które chcą zatrudnić obcojęzyczny personel, jak też przedsiębiorstwa zagraniczne, które utrzymują raporty handlowe z Włochami, wymagają od swoich pracowników jednego z certyfikatów CELI.

  CELI 1 (Livello 1) Jest to egzamin testujący znajomość podstaw języka włoskiego, w sytuacjach życia codziennego.

  CELI 2 (Livello 2) Egzamin testuje znajomość języka włoskiego w stopniu słabo zaawansowanym. Kandydaci powinni wykazać się znajomością włoskiego w stopniu wystarczającym do porozumiewania się w sytuacjach życia codziennego.

  CELI 3 (Livello 3) Ten egzamin sprawdza znajomość włoskiego na poziomie średnio zaawansowanym.

  CELI 4 (Livello 4) Egzamin sprawdza znajomość włoskiego na poziomie zaawansowanym. Jest wymagany od osób pragnących podjąć studia wyższe we Włoszech.

  CELI 5 (Livello 5) Jest egzaminem potwierdzającym pełną biegłość językową.

  Kursy przygotowujące do egzaminu CELI prowadzone są w grupach: 3-8 osób.

  Każdy z kursów jest 2-semestralny i jest kompleksowym przygotowaniem do egzaminu. Na zajęciach, wraz z podręcznikami wykorzystywane są również liczne materiały dodatkowe.Uczniowie podczas kursu rozwijają wszystkie umiejętności niezbędne na egzaminie: czytanie ze zrozumieniem, pisanie, rozumienie ze słuchu, mówienie, a także gramatykę i zastosowanie języka.

Inne informacje związane z Hiszpański

Używamy ciasteczek własnych oraz ciasteczek stron trzecich w celu doskonalenia naszych usług. Kontynuując przeglądanie strony, automatycznie wyrażasz zgodę na wykorzystanie ciasteczek. Zobacz więcej  |