Home > Studia I Stopnia > Zarządzanie Firmą > Dzienne > Gdańsk > Turystyka i Rekreacja - Specjalność Zarzązanie Małą Firmą - Studia I Stopnia - Gdańsk - Pomorskie

Turystyka i Rekreacja - Specjalność Zarzązanie Małą Firmą - Studia I Stopnia - Dzienne

Bezpośredni kontakt z przedstawicielem Wyższa Szkoła Turystyki i Hotelarstwa w Gdańsku

Aby się skontaktować, należy najpierw zaakceptować Politykę prywatności

Szczegóły Turystyka i Rekreacja - Specjalność Zarzązanie Małą Firmą - Studia I Stopnia - Dzienne - Gdańsk - Pomorskie

  • Praktyki
    Studia I stopnia stacjonarne trwają 3 lata (6 semestrów). Zajęcia odbywają się przez 5 dni w tygodniu tj. od poniedziałku do piątku zgodnie z obowiązującym planem studiów i rozkładem zajęć.
    Studia I stopnia niestacjonarne trwają 3 lata (6 semestrów). Studiowanie przebiega w trybie zaocznym zgodnie z obowiązującym planem studiów i rozkładem zajęć.
  • Szczegółowe informacje
    Absolwenci tej specjalności poznają aktualną i wszechstronną wiedzę o metodach, narzędziach przydatnych w kierowaniu małym i średnim przedsiębiorstwem, zwłaszcza w sektorze usługowym. Temu założeniu służy m.in.: prezentacja podstawowych teoretycznych informacji wspartych praktycznymi wskazaniami, ujętych w programach studiów kierunkowych i specjalnościowych, ważnych dla działalności tego typu firmy. Powyższe walory zawodowe poszerzone o znajomość języków obcych stwarzają absolwentom tej specjalności szanse objęcia kierowniczych stanowisk w małych i średnich firmach usługowo-produkcyjnych, które to, statystycznie rzecz ujmując, stanowią 90% wszystkich organizacji gospodarczych.

Inne informacje związane z Zarządzanie Firmą

Używamy ciasteczek własnych oraz ciasteczek stron trzecich w celu doskonalenia naszych usług. Kontynuując przeglądanie strony, automatycznie wyrażasz zgodę na wykorzystanie ciasteczek. Zobacz więcej  |