Home > Policealne > MySQL > Dzienne > Wrocław > Technologie Internetowe - Kurs - Wrocław - Dolnośląskie

Technologie Internetowe - Kurs - Dzienne

Bezpośredni kontakt z przedstawicielem Wrocławski Instytut Designu

Aby się skontaktować, należy najpierw zaakceptować Politykę prywatności

Szczegóły Technologie Internetowe - Kurs - Dzienne - Wrocław - Dolnośląskie

 • Szczegółowe informacje
  Webmastering praktyczny
  Osoby, którym zależy na samodzielnym projektowaniu prostych stron internetowych zawierających dowolne elementy tekstowe i graficzne, swoją naukę powinny rozpocząć od poziomu podstawowego. Na tym etapie uczestnik zapoznaje się z elementarnymi pojęciami związanymi z językiem HTML oraz działaniem Internetu. Poznaje historię Internetu, podstawową strukturę dokumentu hipertekstowego oraz uczy się konstruować proste strony wykorzystując tylko znaczniki HTML/XHTML. Uczestnik szkolenia uczy się umieszczać na stronie obrazy graficzne, jak również poznaje obowiązujące w sieci podstawowe formaty graficzne. Na zakończenie szkolenia jego uczestnik przyswaja sobie metody publikowania przygotowanego przez siebie materiału w Internecie.

  Webmastering wnikliwy
  Szkolenie skierowane jest do osób, które stworzyły już swoją pierwszą prostą stronę WWW ale chciałyby nauczyć się więcej. Podczas szkolenia uczestnik zapoznaje się z obsługą Kaskadowych Arkuszy Stylów - CSS oraz poznaje dodatkowe możliwości XHTML. Kurs wyposaża uczestnika w obszerniejszą wiedzę z zakresu inżynierii Internetu, gdyż obejmuje takie zagadnienia, jak: obowiązujące protokoły sieciowe oraz programy je wykorzystujące, procesy transakcji przeglądarki internetowej, podstawy DOM - Obiektowego Modelu Dokumentu oraz Javascript. Wynikiem kursu jest samodzielne przygotowanie przez każdego uczestnika zaawansowanej strony internetowej zbudowanej całkowicie w oparciu o CSS.

  Flash praktyczny
  Szkolenie skierowane jest do osób, dla których statyczne, nieruchome serwisy internetowe są monotonne i mało interesujące. Szkolenie wyposaża uczestników w umiejętność, dzięki której potrafią ożywić każdą stronę internetową. Podczas zajęć uczestnicy poznają środowisko oraz wszystkie narzędzia edycyjne programu Flash. Uczą się metod tworzenia grafiki wektorowej, poznają różne rodzaje animacji oraz zasady pracy z maskami. Uczestnicy dowiadują się jak pracować z symbolami, uczą się wprowadzać prostą interakcję oraz sterować filmem za pomocą wybranych komend języka Actionscript. Wynikiem szkolenia jest samodzielne przygotowanie filmu o dowolnej tematyce działającego w środowisku przeglądarki lub niezależnym projektorze.

  Flash wnikliwy
  Kurs adresowany jest do osób, które chcą tworzyć aplety flashowe na potrzeby Internetu. Podczas szkolenia uczestnicy poznają zasady tworzenia dynamicznych stron WWW przy użyciu programu Flash i języka Actionscript, dowiadują się jak przygotować layout strony internetowej z uwzględnieniem odpowiedniej stylistyki. Podczas zajęć omówione zostają sposoby wymiany danych między językiem Actionscript a Javascript, nietypowe metody osadzania apletów stworzonych w programie Flash w przeglądarce internetowej. Uczestnicy uczą się wykorzystywać obiekty XML w programie Flash, poznają zasady komunikacji Adobe Flash z bazami danych za pośrednictwem PHP. Wynikiem szkolenia jest samodzielne przygotowanie strony internetowej w technologii Flash.

  PHP Koder
  Podczas szkolenia omówione zostają podstawowe zalety języka skryptowego, jakim jest PHP. Uczestnicy uczą się podstaw dynamicznego tworzenia stron WWW w tym języku. Dowiadują się jak wykorzystywać typy zmiennych, operatory, tablice i struktury kontrolne. W trakcie zajęć praktycznych uczestnicy dowiadują się jak obsługiwać zmienne przekazywane z formularzy oraz jak zapewnić komunikację z programem Flash. Uczestnicy poznają obsługę sesji PHP i uczą się pisać funkcje pozwalające zapisywać i odczytywać pliki zewnętrzne. Podczas zajęć zaprezentowane zostaje również wykorzystywanie gotowych bibliotek oraz zostają omówione podstawowe zagadnienia związane z obsługą i zarządzaniem bazą danych MySQL.

  PHP + MySQL
  Kurs pozwala poznać w praktyce PHP od podstaw, dzięki czemu uczestnicy od początku nabywają dobrych programistycznych nawyków. Zdobyta wiedza pozwala na tworzenie, począwszy od pierwszych kroków, drobnych skryptów na zaawansowanych technologiach kończąc. Poza nauką programowania w PHP oraz SQL na przykładzie MySQL, kurs porusza także zagadnienia bezpieczeństwa, optymalizacji oraz testowania aplikacji WWW. Celem kursu jest praktyczne wykorzystanie zdobytej wiedzy i umiejętności do tworzenia dynamicznych aplikacji internetowych, takich jak sklep internetowy, forum czy blog.

Inne informacje związane z MySQL

Używamy ciasteczek własnych oraz ciasteczek stron trzecich w celu doskonalenia naszych usług. Kontynuując przeglądanie strony, automatycznie wyrażasz zgodę na wykorzystanie ciasteczek. Zobacz więcej  |