Home > Podyplomowe > Nieruchomości > Zaoczne > Radom > Studia Podyplomowe- Pośrednictwo w Obrocie Nieruchomościami - Radom - Mazowieckie

Studia Podyplomowe- Pośrednictwo w Obrocie Nieruchomościami - Zaoczne

Bezpośredni kontakt z przedstawicielem WSB- Wyższa Szkoła Biznesu im. BP. Jana Chrapka w Radomiu

Aby się skontaktować, należy najpierw zaakceptować Politykę prywatności

Szczegóły Studia Podyplomowe- Pośrednictwo w Obrocie Nieruchomościami - Zaoczne - Radom - Mazowieckie

 • Cele
  Celem studiów jest przekazanie słuchaczom specjalistycznej wiedzy, obejmującej najbardziej aktualne przepisy prawne i obowiązujące standardy jak również niezbędnej w zakresie pośredniczenia w obrocie nieruchomościami.
 • Profil słuchacza / Wymogi
  Studia skierowane są zarówno do osób, które chcą zdobyć nowy zawód – pośrednika w obrocie nieruchomościami, jak i do tych, którzy zajmują się już tematyką nieruchomości i pragną poszerzyć lub zaktualizować swoją wiedzę, bądź też chcą zdobyć uprawnienia i licencję pośrednika.
 • Szczegółowe informacje
  Program studiów przygotowuje słuchaczy do pośrednictwa w transakcjach nabycia i zbycia praw najmu lub dzierżawy nieruchomości.
  W programie znajdują się przedmioty z dziedzin m. in. Ekonomii i finansów, wiedzy technicznej i budownictwa, obrotu nieruchomościami, prawa dotyczącego nieruchomości, prawa spółdzielczego, postępowania administracyjnego, postępowania upadłościowego i egzekucyjnego jak również prawa spółek, gospodarki nieruchomościami i gospodarki mieszkaniowej Ukończenie studiów podyplomowych oraz półroczna praktyka umożliwia uzyskanie licencji pośrednika nieruchomościami.

  Absolwenci studiów poznają specjalistyczne narzędzia oraz będą przygotowani do samodzielnego prowadzenia biura obrotu nieruchomościami. Ze względu na zgodność programu studiów z wymaganiami programowymi określonymi na podstawie Ustawy o gospodarce nieruchomościami, studia umożliwią uczestnikom zdobycie państwowej licencji w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami.

  Atutem studiów jest kompleksowe przygotowanie słuchaczy z zakresu uregulowań prawnych, zagadnień ekonomiczno-finansowych, wybranych elementów budownictwa oraz praktycznych aspektów wykonywania zawodu pośrednika.

  Kadrę dydaktyczną na studiach stanowią doświadczeni pośrednicy w obrocie nieruchomościami oraz praktycy życia gospodarczego w obszarze nieruchomości. Znaczną część kadry dydaktycznej będą stanowili członkowie Stowarzyszenia Przedsiębiorczości w Nieruchomościach oraz Krajowego Stowarzyszenia Zarządców Nieruchomości w Radomiu.

  Czas trwania i cena – Studia obejmują 253 godzin, 2 semestry.

Inne informacje związane z Nieruchomości

Używamy ciasteczek własnych oraz ciasteczek stron trzecich w celu doskonalenia naszych usług.
Kontynuując przeglądanie strony, automatycznie wyrażasz zgodę na wykorzystanie ciasteczek.
Zobacz więcej  |