Studia Podyplomowe - Rachunkowość - Zaoczne

Bezpośredni kontakt z przedstawicielem WSIiE - Wyższa Szkoła Informatyki i Ekonomii TWP

Aby się skontaktować, należy najpierw zaakceptować Politykę prywatności

Szczegóły Studia Podyplomowe - Rachunkowość - Zaoczne - Olsztyn - Warmińsko-Mazurskie

 • Cele
  Celem studiów jest przekazanie słuchaczom nowoczesnej i zarazem praktycznej wiedzy, niezbędnej do skutecznego i efektywnego wykonywania zawodu księgowego, a także innych zawodów i funkcji, w których znajomość wiedzy z zakresu rachunkowości jest szczególnie przydatna. Studia mają na celu kształcenie kadry do prowadzenia rachunkowości przedsiębiorstw oraz do zarządzania finansami podmiotów gospodarczych. Program studiów jest tak skonstruowany, aby zapoznać słuchaczy z nowoczesnymi i praktycznymi technikami, narzędziami i instrumentami zapewniającymi sukces ekonomiczny przedsiębiorstwa.
 • Szczegółowe informacje
  WYDZIAŁ INFORMATYKI I EKONOMII W OLSZTYNIE I WYDZIAŁ ZAMIEJSCOWY W KĘTRZYNIE

  kierunek: Ekonomia
  specjalność: Rachunkowość – II semestry

  Studia dają szansę zdobycia nowych kwalifikacji zawodowych w zakresie rachunkowości i nie wymagają wcześniejszego przygotowanie w zakresie rachunkowości.
  Absolwent studiów zostanie wyposażony w wiedzę z obszaru rachunkowości finansowej, podatkowej, rachunkowości zarządczej, analizy finansowej, prawa gospodarczego, ubezpieczeń społecznych, która ma służyć efektywnemu systemowemu zarządzaniu. Ma możliwość przyswojenia wiedzy z zakresu finansów przedsiębiorstwa i uzyskania umiejętności samodzielnego oceniania sytuacji finansowej i majątkowej przedsiębiorstwa, zarówno w krótkim jak i dłuższym okresie czasu.
  Podczas studiów słuchacz może zdobyć wiedzę i umiejętności niezbędne w bardzo poszukiwanym i prestiżowym zawodzie specjalisty w zakresie szeroko rozumianej rachunkowości.

  Założenia organizacyjne studiów
  Przedmioty kształcenia podyplomowego są realizowane w dwóch semestrach i program razem z praktyką liczy 280 godzin. Zajęcia odbywają się dwa razy w miesiącu, w soboty i niedziele co dwa tygodnie.

Inne informacje związane z Rachunkowość - ogólne

Używamy ciasteczek własnych oraz ciasteczek stron trzecich w celu doskonalenia naszych usług.
Kontynuując przeglądanie strony, automatycznie wyrażasz zgodę na wykorzystanie ciasteczek.
Zobacz więcej  |